14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze i tonery Actis - Zamienniki do drukarek atramentowych i laserowych

Tusze i tonery dostępne pod nazwą Actis to znane i cenione zamienniki do drukarek oferowane przez polską spółkę Action S.A, która w branży IT działa nieprzerwanie od 1991 roku. Doświadczenie zebrane na przestrzeni wielu lat pozwala tworzyć produkty i usługi dla firm, które liczą się nie tylko w Polsce, ale również i na arenie międzynarodowej.

Zamienniki do drukarek dostępne pod nazwą Actis gwarantują bardzo dobrą jakość i wydajność wydruków, jednocześnie dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego też odbiorcami zamienników Actis są głównie osoby i firmy, dla których ekonomiczne drukowanie w dobrej jakości jest kluczowe.

Tusze i tonery Actis produkowane są z dbałością o środowisko naturalne oraz spełniają wszelkie parametry jakościowe określone obowiązującymi normami ISO. Zamienniki Actis już na etapie produkcji są skrupulatnie badane w nowoczesnych laboratoriach, dzięki czemu klienci zawsze otrzymują to co najlepsze. Jakość i wydajność produktów Actis została potwierdzona w niezależnych testach porównawczych przeprowadzonych przez liczne laboratoria.

Tanie drukowanie poprzez zmianę ustawień drukarki

Oprogramowanie drukarki udostępnia użytkownikom różnorodne funkcje, od ustawień związanych z układem strony, liczbą stron na arkusz, formatem, poprzez skalowanie, czy też wyborem metody druku (dupleks lub druk jednostronny), pozwala także modyfikować jakość drukowania. Odpowiednie funkcje znajdują się w ustawieniach drukowania, a konkretnie właściwościach drukarki, gdzie na jednej z zakładek "Funkcje" dostępna jest sekcja "Jakość druku", gdzie możemy wybrać spośród szybkiej roboczej, normalnej i najlepszej. Oczywiście nazewnictwo zakładek oraz dostępnych opcji różni się w zależności od producenta, jak również modelu urządzenia drukującego. W wielu przypadkach będziemy mogli również zdefiniować opcje kolorów, gdzie do wyboru będzie druk w kolorze lub druk w skali szarości, ten ostatni może także zawierać dodatkowe opcje w postaci druku w skali szarości z wysoką jakością oraz "Tylko czarny tusz". Aby zobaczyć różnice w poszczególnych opcjach najlepiej przeprowadzić testy na żywo sprawdzając jakość wydrukowanych dokumentów. Warto do tego celu użyć mniej i bardziej skomplikowane dokumenty, na przykład ze zdjęciami zawierającymi przejścia tonalne.

Inne sposoby na tanie drukowanie

Innym sposobem na wygenerowanie oszczędności jest skorzystanie z drukowania dwustronnego - wspomniany wyżej dupleks. Wiele drukarek jest wyposażonych w tego typu funkcję "out of the box". Warto wiedzieć, że nawet drukarki bez dupleksu mogą drukować dwustronnie, wszystko zależy, czy producent drukarki wyposażył ją w odpowiednie oprogramowanie posiadające funkcję drukowania dwustronnego. Jeżeli tak, wystarczy wyjąć wydrukowany dokument, obrócić we właściwą stronę i ponownie włożyć do podajnika.

Dzięki wprowadzeniu tej metody drukowania możemy oszczędzić głównie na papierze, w biurze docenimy tę funkcjonalność również za sprawą zmniejszenia ilości i objętości dokumentów, co pozwoli przechowywać efektywniej wydrukowaną dokumentację, jak również chronić środowisko naturalne i drzewa, które są wykorzystywane do produkcji papieru.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić na tuszach czy tonerach koniecznie musimy zainteresować się zamiennikami do drukarek. Większość marek w tym Actis wytwarza zamienniki w oparciu o normy ISO, które gwarantują zachowanie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa. Producenci zamienników też bardzo często oferują gwarancje na swoje produkty, czasami nawet dożywotnie, wielu z nich posiada własne serwisy drukarek, gdzie w przypadku uszkodzenia urządzenia (co dla markowych zamienników jest niezmiernie rzadkie), użytkownik może uzyskać pomoc w ramach gwarancji producenta.

Zastosowanie zamienników do drukarek to najlepsza forma oszczędzania, dzięki niej można wygenerować w firmie, w urzędzie, w szkole, na uczelni, czy też w domu pokaźne oszczędności. Oczywiście tym większe, czym więcej drukujemy. Zamienniki Actis mają najlepszy stosunek ceny do jakości i są kierowane dla użytkowników, którzy cenią sobie wydajność i ekonomiczne drukowanie.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl