14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Jet World - Zamienniki tonerów do drukarek laserowych

Zakup drukarki laserowej dla wielu z nas to spory wydatek, ale jak wiadomo to dopiero początek kosztów. W trakcie użytkowania drukarka wymaga materiałów eksploatacyjnych czyli głównie tonerów i bębnów, właśnie zakup tego typu materiałów stanowi największy koszt, który niejednokrotnie będzie większy, aniżeli koszt zakupu drukarki laserowej. Czy można zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki? Oczywiście! Wystarczy kupić zamienniki tonerów do drukarek, które nie dość, że są dużo tańsze od oryginałów, to jeszcze są równie trwałe i niezawodne, jak również oferują niemalże identyczną do oryginałów jakość, przynajmniej jeśli chodzi o marki Premium, do których należy Jet World.

JetWorld to marka zamienników do drukarek stworzona przez łódzką firmę THI, działającą na rynku od 2006 roku. Tonery do drukarek tej marki to produkty klasy Premium, kierowane dla wszystkich użytkowników, a w szczególności do tych o największych wymaganiach względem jakości. Część tonerów JetWorld cechuje się zwiększoną wydajnością względem produktów oferowanych przez konkurencyjne firmy. Nie jest to bez znaczenia, albowiem w firmach bardzo często szuka się oszczędności, a czym wydajniejszy toner, tym większe oszczędności.

Czy zamienniki tonerów do drukarek laserowych to dobry wybór?

Po alternatywne materiały eksploatacyjne sięga coraz więcej użytkowników. Dzięki ich zastosowaniu nie tylko można obniżyć koszty drukowania, ale również zmniejszyć ilość odpadów w firmie, co w kontekście przepisów BDO ma duże znaczenie i również może wygenerować dodatkowe oszczędności. Z zamienników do drukarek najlepszy użytek zrobią przedsiębiorstwa, urzędy, różnego typu instytucje, uczelnie oraz użytkownicy domowi, dla których drukowanie jest bardzo ważne.

Dzisiaj zamienniki do drukarek to jakość porównywalna nawet z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi. Żaden liczący się na rynku zamienników producent nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę, dlatego wszystkie produkty spełniają normy, uzyskując certyfikaty zgodności z normami ISO, jak również są badane pod kątem jakości i bezpieczeństwa dla urządzeń końcowych oraz środowiska w wyspecjalizowanych laboratoriach, własnych należących do producenta lub zewnętrznych, należących do jednostek certyfikacyjnych np. BSI. Współczesne zamienniki tonerów jeżeli pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów, można mieć pewność, że są to produkty najwyższej klasy, które nie tylko będą w pełni kompatybilne z danym urządzeniem drukującym, ale również w 100% bezpieczne.

Jakość zamienników do drukarek jest zbliżona do siebie, jednakże można wymienić 2 główne grupy produktów. Pierwsza z nich to linia ekonomiczna, gdzie produkty mają najlepszy stosunek ceny do jakości. Tego typu zamienniki znajdują zastosowanie w biurach i domach, wszędzie gdzie jakość druku nie jest na pierwszym planie, lecz cena i wydajność. Aczkolwiek zamienniki nawet z linii ekonomicznej cechują się na tyle dobrą jakością, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w codziennym drukowaniu. Jeżeli potrzebujemy druku na najwyższym poziomie, porównywalnym z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi, powinniśmy zainwestować w drugą grupę produktową - Premium, dla najbardziej wymagających użytkowników. Na tego typu zamiennikach mniej oszczędzimy, ale jeżeli zależy nam głównie na jakości, będzie to strzał w dziesiątkę. Zamienniki z segmentu Premium łączą wszystko to, co najlepsze w alternatywnych materiałach do drukarek.

Wybór odpowiedniego tonera zamiennika

Każdy oryginalny toner ma nadrukowany specjalny kod, który jednoznacznie identyfikuje daną część zamienną. Producenci oznaczają w ten sposób części, aby użytkownicy mieli ułatwione zadanie podczas zakupów - również zamienników tonerów. Mając spisany kod, wystarczy wprowadzić w polu wyszukiwarki w sklepie internetowym i otrzymamy na wyjściu listę zamienników zgodnych z danym oryginalnym tonerem.

Szukając tonera możemy również wprowadzić nazwę naszej drukarki, konkretnie markę i model. Dzięki temu również możemy szybko uzyskać potrzebne informacje z listą dostępnych materiałów eksploatacyjnych. Jeżeli na danym etapie zakupu mamy wątpliwości, zawsze warto upewnić się u sprzedawcy, czy dokonywany zakup jest właściwy. Wystarczy zadzwonić, a obsługa sklepu udzieli wsparcia.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl