14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery TiOM do drukarek Oki - Zamienniki tonerów Oki

Marka TiOM obecna jest na rynku zamienników od 2017 roku, przez ten krótki czas zyskała wielu zwolenników, głównie za sprawą niewygórowanej ceny, doskonałej wydajności oraz niezawodności. Z zamienników TiOM korzystają przedsiębiorstwa i użytkownicy domowi, którzy chcą drukować w satysfakcjonującej jakości i tanio. Korzyści ze stosowania zamienników marki TiOM nie kończą się na zmniejszeniu kosztów eksploatacji. Producent wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu oraz komponentów biodegradowalnych, co wpływa pozytywnie na ekologię. Ochrona środowiska jest ważnym punktem dla wielu użytkowników, producent zamienników uwzględniając aspekty ekologiczne może zyskać kilka dodatkowych punktów u nowych klientów. Jakość zamienników TiOM potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Marka TiOM posiada również dobre opinie wśród użytkowników, co ma ogromne znaczenie przy decyzji o zakupie produktów tej marki. Nie bez znaczenia jest również gwarancja producenta, która dla większości produktów wynosi aż 12 miesięcy.

Toner Tiom Do Oki B401 2.5k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B401 2.5k Black
Producent: OKI
Cena: 34,30 zł
Toner Tiom Do Oki B411 3k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B411 3k Black
Producent: OKI
Cena: 30,40 zł
Toner Tiom Do Oki B412 B432 3k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B412 B432 3k Black
Producent: OKI
Cena: 34,30 zł
Toner Tiom Do Oki B412 B432 7k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B412 B432 7k Black
Producent: OKI
Cena: 46,20 zł
Toner Tiom Do Oki B431 12k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B431 12k Black
Producent: OKI
Cena: 45,70 zł
Toner Tiom Do Oki B432 12k Black
szt.
zobacz więcej
Toner Tiom Do Oki B432 12k Black
Producent: OKI
Cena: 65,20 zł

Jak wydrukować dwa zdjęcia na jednej stronie?

Dla osób, które drukują dużo i często, papier stanowi istotną część kosztów eksploatacji urządzenia drukującego. Można zaoszczędzić, wybierając najtańszą ryzę, ale praktyka pokazuje, że takie działanie szybko może odbić się czkawką. Tani papier wykazuje znaczną tendencję do pylenia, a co za tym idzie - także do zanieczyszczania wnętrza komory drukarki. Zamiast oszczędzać na jakości, zaoszczędź na liczbie wydruków. Nie, nie chodzi tu o to, żeby drukować mniej, a o to, by drukować na mniejszej liczbie arkuszy.

Oczywiste jest, że drukowanie każdego zdjęcia na oddzielnej kartce jest szybkie i wygodne. Takiego działania nie można jednak określić mianem ekonomicznego, bo na arkuszu formatu A4 spokojnie zmieszczą się dwie fotografie w standardowym formacie. Oczywiście, wymaga to pewnego zachodu, ale oszczędności są tego warte. Drukując dwa zdjęcia na jednej kartce, wydatki na papier obniżamy aż o 50 procent, a oszczędności rosną proporcjonalnie do liczby zdjęć na arkuszu. Jasne, może się wydawać, że przy pojedynczym wydruku taka oszczędność będzie nieodczuwalna. Jeżeli jednak zaoszczędzoną kwotę pomnożymy przez liczbę wydruków, które wykonujemy w tygodniu, miesiącu i w roku, nagle okaże się, że w naszej kieszeni zostaje całkiem konkretna suma. Jak wydrukować dwa zdjęcia na jednej stronie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Poznaj swoją drukarkę

Jest bardzo prawdopodobne, że drukowanie kilku fotografii na jednej kartce nie będzie wymagało instalowania żadnych dodatkowych narzędzi. Obecnie, większość producentów urządzeń drukujących implementuje taką funkcję w oprogramowaniu danego modelu. Otwórz program obsługujący posiadaną przez ciebie drukarkę i dokładnie zapoznaj się z możliwościami konfiguratora wydruku. Jest bardzo prawdopodobne, że w gąszczu dostępnych narzędzi znajdziesz właśnie to, którego szukasz.

Skorzystaj z narzędzi systemowych

Jeżeli program obsługujący twoja drukarkę nie został wyposażony w taką funkcję, nie musisz się tym przejmować. Stosowne narzędzia są udostępnione w ramach funkcjonalności systemu Windows. Wystarczy, że po otwarciu folderu, zaznaczysz pliki, które chcesz wydrukować i rozwiniesz menu kontekstowe (prawym klawiszem myszy). Teraz wybierz polecenie Drukuj. Po prawej stronie okna znajdziesz wszystkie konfiguracje, dostępne dla danego zestawu zdjęć.

Alternatywnie, można skorzystać ze standardowego programu graficznego, jakim jest MS Paint. W tym przypadku, konieczne będzie podjęcie większej liczby działań, więc jeżeli zależy nam na czasie i wygodzie, lepiej sprawdzi się pierwsza opcja.

Skorzystaj z zewnętrznych narzędzi

Opcję drukowania wielu obrazów na jednej stronie oferują także niezliczone programy graficzne, darmowe i płatne. Najpopularniejsze to Gimp i IrfanView, oba dostępne do pobrania bez jakichkolwiek opłat. Bardzo dobrze sprawdzi się też dowolne narzędzie, które daje możliwość tworzenia kolaży. Jeżeli obróbką grafiki zajmujemy się częściej niż od święta, warto postawić na profesjonalny program. Jednym z najpopularniejszych i jednocześnie - oferujących ogromne możliwości, jest Adobe Photoshop.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl