14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze Actis do drukarek Canon - Tusze zamienniki Canon

Drukarki Canon są bardzo popularne nie tylko wśród użytkowników domowych, ale również znajdziemy je często w firmach, gdzie drukowanie jest chlebem powszednim. W przedsiębiorstwach koszty eksploatacji drukarek Canon mogą być bardzo wysokie, jednakże możemy zoptymalizować koszty druku stosując dużo tańsze alternatywy w postaci zamienników do drukarek Canon.

Actis to producent wysokiej jakości, wydajnych i niezawodnych zamienników do drukarek. Właścicielem marki Actis jest dobrze znana w Polsce firma Action S.A. która na rynku IT działa już nieprzerwanie od 1991 roku. Bogate doświadczenie zebrane na przestrzeni wielu lat pozwala tworzyć tusze, które idealnie pokrywają się z oczekiwaniami klientów.

Tusze Actis do drukarek Canon produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów, podczas procesu produkcji przechodzą kontrolę jakości, w toku której sprawdzane są różnego typu parametry jak gęstość, napięcie powierzchniowe, lepkość czy czas schnięcia. Skrupulatne testy w laboratorium przyczyniają się do oferowania tylko tych produktów, które spełniają wszystkie założenia zgodnie z rygorystycznymi normami ISO.

Drukarka - czy jest nam potrzebna?

Czy urządzenie drukujące jest nam faktycznie potrzebne? Użytkownicy z reguły nie zastanawiają się nad tym pytaniem, po prostu jeżeli mają ekstra fundusze kupują drukarkę jako dodatkowy gadżet do laptopa lub co najgorsze - jako ozdobę na biurko. W czasach kiedy drukowanie można bez problemu oddelegować na zewnętrz do wyspecjalizowanych firm, dlatego wielu uważa, że zakup dedykowanego urządzenia nie jest koniecznością. W firmach o profilu ściśle drukarskim możemy uzyskać ceny nawet niższe niż gdybyśmy sami przeprowadzali proces drukowania. Czy zatem jest sens kupować drukarkę do domu?

Zawsze może zdarzyć się sytuacja wydrukowania czegoś na już, jeżeli firmy specjalizujące się w drukowaniu są w tym czasie zamknięte lub dostęp do nich jest ograniczony (kolejka), własna drukarka będzie przydatnym narzędziem. Posiadanie tego urządzenia w domu jest po prostu wygodne, nie musimy nigdzie chodzić i prosić się o wydrukowanie, kiedy chcemy korzystamy z usługi. Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Własna drukarka to koszty, zakupu urządzenia oraz koszty związane z eksploatacją urządzenia. Warto też pamiętać, że drukarki atramentowe nie lubią, kiedy nic na nich nie jest drukowane, szczególnie przez dłuższy czas. Długie przestoje powodują, że urządzenie jest bardziej narażone na usterki. Musimy o tym pamiętać, decydując się na urządzenie atramentowe. Dochodzi tutaj kwestia przechowywania materiałów eksploatacyjnych. Nieprawidłowe magazynowanie pojemników z tuszem również może mieć negatywne konsekwencje, zarówno dla jakości drukowanych dokumentów, jak również dla urządzenia - większe prawdopodobieństwo uszkodzenia drukarki.

Zakup urządzenia drukującego do domu będzie trafiony, jeśli mamy dzieci, które chodzą do szkoły, czy na studia. W obecnych czasach przygotowując się do zajęć bardzo często zachodzi potrzeba wydrukowania materiałów nadesłanych przez nauczyciela. Drukarka w domu to idealne rozwiązanie dla uczniów i studentów, zawsze można szybko wydrukować co się chce i kiedy się chce.

Własna drukarka to także możliwość eksperymentowania z wydrukami. Mamy zdjęcia z wakacji, obrabiamy je i drukujemy, jeśli coś nam nie pasuje, zawsze możemy poprawić zdjęcie i ponownie wydrukować, bez ciągłego chodzenia do zewnętrznego punktu drukowania.

U zewnętrznych usługodawców nie zawsze drukowanie wychodzi taniej. Jeżeli drukujemy zdjęcia lub inne dokumenty, gdzie zadruk strony wynosi więcej niż standardowe 5%, usługodawca może podnieść znacząco cenę, do progu, który przekroczy opłacalność druku w zewnętrznym punkcie. W takich sytuacjach własna drukarka jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Własna drukarka i drukowanie na zamiennikach

Inwestując we własną drukarkę, warto już na starcie pomyśleć o zamiennikach do drukarek. Oczywiście stosując zamienniki musimy pamiętać o możliwej utracie gwarancji na urządzenie, ale... nie ma tego złego. Zwykle już po paru miesiącach intensywnego drukowania koszty drukarki nam się w pełni zwrócą. Na zamiennikach możemy zaoszczędzić jednorazowo nawet 70%, a biorąc pod uwagę ich dostępność na rynku, znalezienie optymalnych rozwiązań do drukowania w domu nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl