14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery TelForceOne - Zamienniki tonerów do drukarek laserowych

Firma Two czyli TelForceOne S.A. jest na polskim rynku jednym z największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego i użytkowego. Ponadto w niewielkim czasie stała się też jednym z największych importerów sprzętu elektroniki użytkowej na cały obszar Europy Środkowo-Wschodniej. W skład rozprowadzanych pozycji znajdują się urządzenia przede wszystkim mobilne tj. telefony czy tablety oraz akcesoria do nich. Ponadto firma TFO oferuje produkty z branży oświetlenia LED czy zamienniki do drukarek typu bębny, tusze i tonery do urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów firma TFO osiągnęła czołową pozycję na rynku oraz uznanie środowiska biznesowego.

Od blisko 14 lat firma proponuje swoim klientom najwyższej jakości zamienniki do drukarek, gwarantujące najwyższą jakość i czystość wydruków. Użyte materiały, z których są wykonane zamienniki pochodzą zawsze z legalnego sprawdzonego źródła i od uznanych producentów. Zarówno tusze czy tonery posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Monochromatyczna drukarka laserowa do biura

Wiele firm zastanawia się nad wyborem urządzenia drukującego. Tam gdzie drukujemy więcej dokumentów, dobrym rozwiązaniem będzie zakup monochromatycznej drukarki do biura. Jeżeli firmę stać na nowe urządzenie, warto też pomyśleć nad zakupem nie samej drukarki, a kompletnego urządzenia wielofunkcyjnego, a najlepiej kserokopiarki. Wszystko zależy od potrzeb firmy, od ilości drukowanych dokumentów. Urządzenia laserowe niewątpliwie mają tę zaletę, że w przeliczeniu na jedną stronę A4, koszt wydruku jest dużo niższy, niż w przypadku urządzeń wykorzystujących atrament do druku. Wyjątek tutaj mogą stanowić urządzenia z systemem zasilania tuszem, zwane CISS, jednakże ich użytkowanie jest bardziej skomplikowane i nie dla każdego będzie akceptowalnym rozwiązaniem.

Drukarki laserowe mają też przewagę nad atramentowymi pod kątem szybkości drukowania, jest to szczególnie widoczne podczas wydruku skomplikowanych grafik czy wykresów z większym polem zadruku. Szybkość druku w firmach ma duże znaczenie, czym szybciej drukarka skończy dane zadanie, tym lepsza wydajność pracy z urządzeniem. Jeżeli z urządzenia korzysta wiele działów firmy i jest jedna drukarka na wszystkich, sprawne delegowanie zadań do druku to podstawa.

Mało kto wie także, że drukarki atramentowe nieużywane nawet przez krótki okres czasu, mogą ulec awarii wskutek zaschnięcia tuszu. Pół biedy jeżeli głowica jest zintegrowana z pojemnikiem z tuszem, w takiej sytuacji wymieniamy sam pojemnik i możemy dalej normalnie drukować. Jeżeli jednak głowica jest zintegrowana z drukarką, czekają nas dodatkowe wydatki serwisowe, a gdy te nie przyniosą efektów, nawet wymiana drukarki na nową. Takie sytuacje niestety mają miejsce.

Zamiennik czy oryginalny toner

Podczas eksploatacji monochromatycznej drukarki laserowej pojawia się także pytanie, czy korzystać z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, czy też postawić na zamienniki. Odpowiedź jest jedna, to zależy - głównie od tego czy chcemy zaoszczędzić na drukowaniu. W firmie każde dodatkowe pieniądze, szczególnie w dzisiejszych czasach mogą być na wagę złota. Oszczędzanie poprzez zredukowanie kosztów drukowania jest bardzo dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że korzystać będziemy z markowych zamienników, co do których jakości nie ma żadnych wątpliwości. Niestety na rynku znajdziemy również zamienniki o wątpliwym pochodzeniu, które są bardzo tanie, ale stanowią większe ryzyko dla urządzenia.

Producenci zamienników, którzy liczą się na rynku, wytwarzają produkty w sposób zgodny z normami ISO, ich produkty spełniają przynajmniej minimalne wymagania dotyczące jakości i są bezpieczne dla urządzeń drukujących. Tego typu zamienniki można swobodnie zamontować w urządzeniu bez ryzyka jego uszkodzenia. Dodatkowo część dostępnych na rynku zamienników cechuje się na tyle wysokim poziomem jakości, że przechodząc na drukowanie na alternatywnych tonerach praktycznie nie zauważymy różnicy, jeśli chodzi o jakość. Różnicę owszem odczujemy ale w wydajności, która przemawia na korzyść tonerów zamienników.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl