14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze Actis do drukarek Brother - Tusze zamienniki Brother

Koszty użytkowania drukarki Brother często mogą być bardzo dużym obciążeniem dla firmowego budżetu, szczególnie gdy wszystkie materiały eksploatacyjne to oryginały pochodzące wprost od producenta. Zastosowanie zamienników do drukarek ma sens, jeśli chcemy zmaksymalizować korzyści płynące z użycia dużo tańszych zamienników, tym bardziej, że współcześnie produkowane zamienniki przez czołowych producentów spełniają rygorystyczne normy jakościowe i bezpieczeństwa, uzyskując tym samym certyfikaty zgodności z określonymi normami ISO. Certyfikaty potwierdzają, że dany tusz jest bezpieczny dla drukarki i może być z powodzeniem stosowany, jako zamiennik dla dużo droższego oryginalnego tuszu Brother.

Actis należące do firmy Action S.A. to uznana na polskim rynku marka zamienników, której produkty zostały docenione wyróżnieniami, również przez laboratoria, które testowały ów zamienniki. Klienci również ciepło wypowiadają się o zamiennikach Actis. Warto wiedzieć, że producent na tusze oferuje nawet 36 miesięcy gwarancji.

Wady i zalety zamienników do drukarek Brother

Zamienniki do drukarek to tańsza alternatywa dla drogich oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Użytkownicy decydują się na zakup zamienników, szczególnie w okresach, gdy potrzebne są jak największe oszczędności, czy to w firmie, urzędzie, czy też w domu. Osoby które spróbowały zamienników z czasem przekonują się do nich. Jeszcze 10 lat temu można by dyskutować o bezpieczeństwie zastosowania alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, dzisiaj jednak, każdy liczący się na rynku producent zamienników wytwarza produkty w oparciu o bardzo rygorystyczne normy ISO, które określają standardy produkcji - zarówno pod kątem jakości, jak i bezpieczeństwa, dla urządzeń końcowych oraz środowiska naturalnego. Producenci, aby dostarczyć na rynek możliwie najlepszej jakości zamienniki, korzystają także z usług zewnętrznych laboratoriów, które wnikliwie sprawdzają parametry produktu, aby potwierdzić ich jakość i przydatność. Wszystko to sprawia, że użytkowanie zamienników do drukarek jest dzisiaj nie tylko tańsze, ale może oferować druk na równi z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi - co dla wielu firm, urzędów, użytkowników domowych będzie miało decydujące znaczenie podczas zakupu.

Ceny zamienników do drukarek i oszczędności

Ceny zamienników mogą się różnić między sobą, jednakże bez względu na cenę, w stosunku do oryginalnych tuszów Brother i tak zaoszczędzimy, pytanie tylko ile? Ceny zamienników ustala producent, niektórzy z nich oferują różne linie produktowe, gdzie część zamienników przeznaczona jest dla odbiorców Premium, którym zależy na jakości druku, a cena jest ważną kwestią, ale nie najważniejszą. Druga grupa produktów, to produkty z linii ekonomicznej, dla mniej wymagających użytkowników. Tutaj możemy zaoszczędzić najwięcej. W przypadku produktów Premium, zamienniki cechuje wyższa jakość, co widać w druku, na przykład zdjęć, czy wykresów z przejściami tonalnymi. Oczywiście jakość druku uzależniona jest także od stanu drukarki i ustawień oprogramowania. Produkty z segmentu ekonomicznego sprawdzają się najlepiej podczas druku typowych dokumentów, szybkiego druku dokumentów do wglądu, z tego typu zamienników najbardziej ucieszą się firmy i urzędy, które inwestując w ekonomiczne zamienniki, mogą maksymalnie oszczędzić, zachowując jednocześnie odpowiedni poziom wydruków - jak wcześniej wspomnieliśmy, poziom definiowany przez rygorystyczne normy ISO, których każdy liczący się producent zamienników przestrzega.

Oszczędzaj więcej - kupuj więcej

Czym więcej kupisz, tym więcej oszczędzić. Sklepy internetowe dla odbiorców hurtowych mogą mieć inne cenniki - bardziej atrakcyjne, jeśli prowadzisz firmę, jesteś kierownikiem urzędu i chcesz zagwarantować płynność pracy, możesz kupić jednorazowo większą liczbę zamienników, dzięki czemu dodatkowo zaoszczędzisz. W sklepie internetowym Artjet kupując na kwotę 400 zł otrzymujesz darmową dostawę. Warto jednak pamiętać, że kupując dużą ilość tuszu, warto dowiedzieć się, w jaki sposób je prawidłowo przechowywać.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl