14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Bębny Activejet do drukarek Oki - Zamienniki bębnów Oki

Bębny światłoczułe obok tonerów należą do podstawowych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Każde z nich co jakiś czas trzeba wymienić, aby cieszyć się z drukowania. Wybór najczęściej pada na oryginalne bębny do drukarek Oki, jednak z czasem użytkownicy zastanawiają się, czy nie można by obniżyć kosztów drukowania. W tym miejscu pojawiają się zamienniki bębnów od Activejet, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Firma ACTION, do której należy marka Activejet od wielu lat dostarcza użytkownikom drukarek wysokiej klasy produkty. Zamienniki Activejet produkowane są na jednych z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie. Produkty posiadają certyfikaty dla norm ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001, co potwierdza ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Ponadto zamienniki już na etapie produkcji przechodzą skrupulatną kontrolę jakości, gdzie badane są wszystkie kluczowe parametry. Inwestując w alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek Oki, będzie można zaoszczędzić na drukowaniu nawet do 60% w skali roku. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie można przeznaczyć na podwyżki dla pracowników, zatrudnienie nowych, czy też inwestycję w sprzęt, który pozwoli rozszerzyć działalność lub zwiększyć wydajność w firmie.

Drukowanie zawieszek odzieżowych - podstawowe informacje

Dla jednych są elementem, który wymaga błyskawicznego usunięcia, inni z uwagą wczytują się w ich treść. Mogą być proste i nieskomplikowane, mogą też pełnić funkcję ozdobną. Wszyscy spotykamy się z nimi, ale przywiązujemy do nich różną uwagę. Zgadza się, mowa o zawieszkach odzieżowych - nieodłącznym elemencie nowych bluzek, spodni, kurtek, czapek i innych tekstyliów. Zastanawiałeś się kiedyś, jak powstają?

Zawieszki odzieżowe to proste elementy, które w praktyce nie mają nic wspólnego z prostotą. Wynika to z faktu, że pełnią wiele różnorakich funkcji, a ich obecność jest niezwykle istotna nie tylko dla producentów i sprzedawców, ale także dla nabywców odzieży.

Jaką funkcję pełnią zawieszki odzieżowe?

Identyfikacja wizualna marki jest szalenie istotna na współczesnym, przesiąkniętym konkurencją rynku. Nie należy zatem dziwić się, że zawieszki odzieżowe służą przede wszystkim wyróżnieniu danego produktu wśród towarów sygnowanych przez inne firmy. Pomaga w tym logotyp wyeksponowany na froncie tego elementu, często wydrukowany techniką ozdobną. Trzeba jednak wiedzieć, że nazwa producenta nie jest jedyną informacją znajdującą się na tym elemencie.

Zawieszki odzieżowe to także wiarygodne źródło informacji na temat:

 • rodzaju produktu,
 • tkaniny, z której został uszyty,
 • rozmiaru,
 • sposobu czyszczenia i konserwacji.

Najczęściej, zawieszki mają także wydzieloną przestrzeń, na którą sprzedawca może nanieść cenę. Wynika z tego, że poza funkcją identyfikacyjną, element ten pełni także rolę informacyjną. To wszystko pomaga klientowi w podjęciu decyzji zakupowej.

Jak to możliwe, że niewielki "kartonik" mieści aż tyle informacji? To proste - może być zadrukowany zarówno po stronie awersu, jak i rewersu.

Na jakich nośnikach drukuje się zawieszki do ubrań?

Do drukowania zawieszek nadają się najróżniejsze nośniki. Często wykorzystywany jest do tego celu papier kredowy, zwykle o maksymalnej gramaturze wynoszącej 350 g. Bardzo dobrze sprawdza się też karton i sztywna transparentna folia. W ostatnich latach, coraz więcej przedsiębiorców drukuje zawieszki na papierze brązowym, czyli ekologicznym, pochodzącym z recyklingu. Taki zabieg, choć z pozoru drobny, znacząco przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Pomaga też budować wizerunek marki, jako firmy przyjaznej środowisku.

Wybór nośnika ma bezpośredni wpływ na koszt wydrukowania zawieszek, ale nie tylko. Należy zdać sobie sprawę z tego, że zanim towar trafi na sklepowe półki, wielokrotnie jest przenoszony i przewożony. Zawieszka powinna zatem wytrzymać trudy takiego traktowania. Właśnie w tym celu wielu producentów zleca ich zabezpieczenie folią. Świetnie nadaje się do tego zarówno folia błyszcząca, jak i matowa.

Nowoczesne metody druku pozwalają na zastosowanie wielu zdobień. Jedną z najpopularniejszych opcji jest tłoczenie, ale coraz więcej firm wybiera zamiast tego lakier wybiórczy UV. To uszlachetnienie niezwykle skutecznie akcentuje wybrane elementy metki i podkreśla szczegóły. Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, lakier UV twardnieje i tworzy unikalny efekt.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl