14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Actis do drukarek Samsung - Zamienniki tonerów Samsung

Firma Action S.A. właściciel marki Actis od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości tonerów do drukarek Samsung oraz innych producentów. Materiały eksploatacyjne marki Actis cechują się dobrą jakością, co idzie w parze z wysoką niezawodnością i wydajnością, jeżeli dodamy do tego, że cena zamienników Actis jest bardzo atrakcyjna, okazuje się, że ów zamienniki stanowią świetną alternatywę, dla drogich oryginalnych tonerów Samsung. Wiemy, że nie każdego stać na zakup oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, stąd też oferujemy w naszym sklepie internetowym tonery zamienne marki Actis, które spełnią Państwa oczekiwania.

Tonery Actis do drukarek Samsung posiadają 36 miesięczną gwarancję producenta. Ich produkcja jest ściśle kontrolowana, poprzez liczne testy laboratoryjne Actis osiąga bardzo wysokie oceny, w niezależnych testach, ich niezawodność jest również potwierdzana przez zadowolonych użytkowników, którzy chętnie wykorzystują zamienniki w codziennej pracy biurowej. Zamienniki Actis również spełnią oczekiwania użytkowników domowych, którzy chcą oszczędzić na drukowaniu.

Jak ustawić bezprzewodową drukarkę - podstawowe zasady montowania urządzeń WiFi w biurach

Drukarka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura. W sprzedaży dostępne są modele, które bez problemu mogą współpracować z wieloma komputerami. To ogromne udogodnienie dla firmy - mniej drukarek to mniejszy koszt. Zanim zaczniemy korzystać z drukarki sieciowej, najpierw trzeba będzie ją zamontować w przestrzeni biurowej. Jak to zrobić? Poniżej zamieszczamy kilka cennych wskazówek.

Odpowiednio skonfigurowana drukarka sieciowa może obsługiwać wiele komputerów, smartfonów i tabletów. Jakiś czas temu, obsługę kilku stanowisk pracy można było uzyskać wyłącznie poprzez udostępnienie podłączonej do komputera drukarki w sieci lokalnej. Obecnie, prym wiedzie technologia bezprzewodowa, dzięki której urządzenie drukujące może działać niezależnie od komputera.

Gdzie ustawić bezprzewodową drukarkę?

Zacznijmy od podstawowej kwestii, czyli od wyboru optymalnego miejsca, w którym stanie drukarka. Teoretycznie, technologia łączności bezprzewodowej daje spore możliwości w tym temacie. W praktyce należy jednak pamiętać, że urządzenie przez cały czas musi pozostawać w obszarze sieci Wi-Fi. Jedynym ograniczeniem w tym temacie jest zatem zasięg punktu dostępu.

W przypadku firm zajmujących tylko jedno pomieszczenie i zatrudniających niewielu pracowników, sprawa jest dość prosta - drukarka będzie montowana w pokoju, w którym odbywa się praca. Jedyne, o czym należy pamiętać w tym przypadku, to zasady bezpiecznego używania urządzenia. Drukarka nie może stać w miejscu, w którym występuje wilgoć. Nie powinna być też wystawiana bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Gdy urządzenie ma być wykorzystywane w większej jednostce, w której praca odbywa się w kilku pomieszczeniach, sprawa zaczyna się komplikować. Teoretycznie, nie ma żadnych przeciwwskazań przed ustawieniem drukarki w recepcji lub sekretariacie. W praktyce, takie rozwiązanie może okazać się niezbyt fortunne, zwłaszcza w sytuacji, w której drukarka będzie intensywnie eksploatowana. Sam hałas pracującej pracującego urządzenia (nawet laserowego) może działać rozpraszająco, nie wspominając już o nieustannych "pielgrzymkach" personelu odbierającego wydrukowane strony.

W takim przypadku, warto wyodrębnić jedno pomieszczenie, w którym będzie przechowywany sprzęt drukujący wraz ze wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi. Nie musi być duże, wystarczy pokój niewiele większy niż schowek na szczotki. Trzeba jednak pamiętać, że jeżeli działalność firmy wymusza drukowanie dokumentacji z wrażliwymi danymi, powinno być ono odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych.

Konfiguracja drukarki bezprzewodowej

Gdy już zamontujemy drukarkę w biurze, trzeba będzie podłączyć ją do lokalnej sieci bezprzewodowej. Można to zrobić na dwa sposoby - albo podłączając urządzenie do komputera w celu skorzystania z funkcji kreatora konfiguracji (w modelach wyposażonych w ekran można wykonać tę procedurę bezpośrednio z panelu urządzenia), albo korzystając z opcji szybkiego połączenia WPS. Druga z wymienionych metod jest zdecydowanie szybsza i łatwiejsza. Teraz pozostaje nam już tylko cieszyć się komfortem pracy w obszarze sieci Wi-Fi.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl