14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Quantec Premium - Zamienniki oryginalnych tonerów do drukarek laserowych

Wybierając zamienniki każdy kupujący, lub zdecydowana ich większość zadaje sobie pytanie - czy producent tonera wykonał go należycie? Dlaczego więc warto wybrać akurat firmę Quantec produkującą tonery? Przede wszystkim taką pewność daje gwarancja jakości, potwierdzona certyfikatami ISO 9001 i 14001. Jeśli jednak dalej ktoś ma wątpliwości, warto poczytać opinie dotyczące tonerów Quantec. Tonery te są uznawane za zamienniki ze średniej półki, kosztują niewiele, a przy tak dobrej cenie można liczyć, że jakość wydruku i wydajność tonera zaskoczy nas pozytywnie. Warto dodać, że firma dystrybuująca oferuje dwie wersje tonerów na rynku.

Otóż firmy, specjalizujące się w rozpowszechnianiu tonerów marki Quantec, dają nam dwie linie produktowe. Pierwsza z tych tonerów nosi nazwę Quantec Premium i cechuje ją bardzo dobra wydajność. Klienci kupujący owe tonery używają ich głównie do drukowania w firmie, czyli drukowania różnego typu papierów firmowych, notatek, faktur i innych dokumentów, co przy dużym nakładzie jest nie bez znaczenia. Dzięki zastosowaniu w firmie tonerów Quantec Premium można zminimalizować koszty wydruków, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować w rozwój firmy lub przeznaczyć na podwyżki dla pracowników.

Drukarki laserowe uznawane są za bardzo ekonomiczne, producenci sami dostarczają odpowiednie technologie, mechanizmy i oprogramowanie, aby urządzenia laserowe minimalizowały użycie materiałów eksploatacyjnych, jednakże cały czas użytkownicy mają spore pole do wygenerowania oszczędności, głównie za sprawą alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, które z każdym rokiem cieszą się większą popularnością.

Oryginalne tonery do drukarek często kupowane są wyłącznie z powodu obawy przed utratą gwarancji, jednakże coraz częściej można się spotkać, że nowi użytkownicy decydują się na zakup nieoryginalnych materiałów, co pozwala już na starcie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nie od dziś wiadomo, że producenci urządzeń drukujących najwięcej zarabiają na sprzedaży tonerów, tuszów, bębnów i innych materiałów eksploatacyjnych, sama drukarka ma niewielki udział w ogólnych przychodach, stanowi element większej dobrze przemyślanej strategii generowania przychodów. Producenci drukarek często podnoszą kwestie związane z problemami związanymi z użytkowaniem zamienników, po części także, aby zniechęcić klientów do ich zakupu. Czy jest się czego bać? W dzisiejszych czasach każdy liczący się na rynku zamienników producent musi przestrzegać określonych norm ISO, które wyznaczają minimalne poziomy jakości i bezpieczeństwa, których spełnienie nie jest proste. Gdy dany produkt spełni wymagania, otrzymuje stosowny certyfikat, wówczas nabywca takiego produktu może być pewny, że zamiennik spełni swoją rolę, podobnie jak oryginalny toner czy tusz.

Jakość zamienników do drukarek na przestrzeni ostatnich 10 lat bardzo się poprawiła. Z rynku zostały wyeliminowane firmy, których produkty były wątpliwej jakości. Dzisiaj większość producentów, aby być konkurencyjnym musi oferować możliwie najwyższej jakości zamiennik, który sprawdzi się w każdych warunkach. Dlatego użytkownicy decydują się na zakup markowych produktów, co do których mają zaufanie. Mnogość oferty również zasługuje na uwagę, w sklepach internetowych znajdziemy zamienniki niemalże do każdego popularniejszego urządzenia, wyjątek stanowią egzotyczne konstrukcje, które nie cieszyły się wielkim uznaniem wśród polskich klientów.

W jaki sposób zamówić w sklepie internetowym odpowiedni toner? Najważniejsze jest, aby spisać kod ze starego tonera. Każda część została przez producenta odpowiednio oznakowana, co pozwala szybko odnaleźć kompatybilny toner zamiennik, eliminując przy tym ryzyko pomyłki, choć pomyłki i tak mogą się przytrafić, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można przed zakupem skontaktować się z obsługą sklepu internetowego i upewnić się. Obsługa sklepu zawsze będzie gotowa, aby udzielić wyczerpujących informacji. Na etapie zakupu warto również zastanowić się, czy nie zrobić większych zakupów, albowiem po przekroczeniu określonej kwoty, w sklepie mogą być dostępne atrakcyjne rabaty, które podniosą opłacalność zakupu zamienników.

Podsumowując, markowe zamienniki do drukarek to zakup w pełni bezpieczny dla drukarek, w zależności od konkretnego wariantu i producenta zamiennika, można uzyskać jakość druku porównywalną nawet z oryginalnymi tonerami.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl