14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Prism do drukarek Kyocera - Zamienniki tonerów Kyocera

Inwestując w drukarkę laserową Kyocera oczekujemy od niej ekonomicznej i wydajnej pracy. W wielu przypadkach nasze oczekiwania zostają w pełni zaspokojone, jednak drukując w oparciu o alternatywne materiały eksploatacyjne możemy jeszcze zwiększyć rentowność eksploatacji urządzenia. Marka zamienników Prism powstała, aby umożliwić użytkownikom druk w jakości, która spełni ich oczekiwania. Tonery Prism do drukarek Kyocera posiadają doskonały stosunek ceny do jakości. Relacja ceny jest tutaj najbardziej istotna, albowiem w zastosowaniach typowo biurowych liczy się nie tylko koszt wydruku, ale również prezentowana jakość. Mówi się, że jak cię widzą, tak cię piszą, dlatego inwestycja w zamienniki Prism jest bardzo dobrym pomysłem dla firm, które dbają o swój wizerunek. Tonery Prism posiadają certyfikaty zgodności z normą ISO 19752. Produkowane są na nowoczesnych liniach technologicznych, w oparciu o sprawdzone surowce i metody produkcji, które właściciel marki Prism firma Rafcom wypracowała na przestrzeni kilkunastu lat. Na przestrzeni wielu lat zebrane doświadczenie pozwala tworzyć zamienniki ekonomiczne, wydajne, oferujące dobrą jakość w dobrej cenie.

Jak drukować oszczędnie - kilka porad

Producenci drukarek kuszą potencjalnych klientów niskimi cenami urządzeń, składających się na ich portfolio. Bądźmy szczerzy, drukarka na biurku nie jest już luksusem, którego zakup trzeba sobie uzasadniać w jakiś szczególny sposób. Zwykle jest jednak tak, że euforia wywołana zakupem nowego urządzenia mija w chwili, gdy pierwszy raz trzeba wymienić komplet wkładów ze środkiem drukującym i uzupełnić zapas papieru. Niestety, koszty eksploatacji drukarek często okazują się niewspółmiernie wysokie do ceny ich zakupu. Czy można drukować taniej? Oczywiście, że tak!

Jakie koszty związane z eksploatacją drukarki ponosi użytkownik? Poza oczywistym zużyciem energii elektrycznej, nasz portfel obciążają przede wszystkim zużywające się wkłady ze środkiem drukującym (kartridże lub kasety) i papier, a w przypadku drukarek laserowych - także bęben światłoczuły. Niektóre modele urządzeń drukujących są dość łaskawe dla naszego portfela, inne obchodzą się z nim mniej delikatnie. Bez względu na to, koszt korzystania z drukarki można odczuwalnie obniżyć. W jaki sposób? Wystarczy zastosować kilka prostych trików.

Wybierz oszczędną drukarkę

Oszczędności należy szukać już na etapie wyboru urządzenia. Jeżeli zamierzasz kupić "laserówkę", postaw na model, w którym bęben i kaseta są dwoma oddzielnymi elementami. Jeżeli stawiasz na "atramentówkę", właściwym wyborem będzie wariant, w którym za każdy kolor odpowiada osobny kartridż. Dzięki temu, zużycie jednego elementu nie pociągnie za sobą konieczności wymiany kolejnych, które wciąż jeszcze nadają się do użytkowania.

Rozsądnie dobieraj zamienniki

Chcąc obniżyć koszty drukowania, należy z góry skreślić oryginalne wkłady drukujące. To nic trudnego, bo do większości drukarek oferowanych na naszym rynku dostępna jest cała gama zamienników. Przestrzegamy jednak, schylanie się po produkty ustawione na najniższej półce (tak, mowa o najtańszych wkładach) to bardzo zły pomysł. Takie elementy nie zapewnią satysfakcjonującej jakości wydruku, a i pod względem wydajności pozostawiają po sobie spory niesmak. Chcesz drukować oszczędnie? Wybieraj najlepsze zamienniki.

Podgląd wydruku to bardzo przydatne narzędzie

Gdy chcemy wydrukować plik przygotowany w edytorze graficznym lub tekstowym, jesteśmy świadomi tego, ile arkuszy papieru trzeba będzie zużyć. Inaczej wygląda to w sytuacji, w której drukujemy dane bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Często bywa tak, że szerokość treści przewyższa w tym przypadku "pojemność" kartki A4, więc treść dzielona jest na kolejne strony. Dodatkowo, standardem są bardzo szerokie marginesy. Zwężając je i zmieniając orientację papieru, możemy zaoszczędzić sporo stron. W ostateczności pozostaje nam skopiowanie zawartości witryny do edytora tekstu i wykonanie bardziej zaawansowanych poprawek.

Zarządzaj jakością wydruku

Zastanówmy się przez chwilę, czy zawsze potrzebna jest nam głęboka czerń fontów? Czy w każdym przypadku musimy drukować grafikę w najwyższej jakości? Oczywiście, że nie. Zmień domyślną jakość wydruku na szkicową/roboczą, a lepszą wybieraj dopiero wówczas, gdy zajdzie taka konieczność.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl