14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Activejet do drukarek Kyocera - Zamienniki tonerów Kyocera

Tonery do drukarek Kyocera od Activejet to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Firma ACTION, do której należy marka Activejet działa na rynku zamienników już od 2002 roku. Przez ten czas firma wypracowała sprawdzone metody produkcji, w połączeniu z dobrymi praktykami oraz nowoczesnymi liniami technologicznymi, Activejet jest w stanie zaoferować zamienniki na najwyższym światowym poziomie, które z powodzeniem mogą być używane jako pełnoprawne zamienniki dla oryginalnych tonerów. Stosując zamienniki marki Activejet masz gwarancję, że produkt spełnia wymogi stawiane przez współczesne normy ISO (dotyczące jakości i bezpieczeństwa), jak również produkowany jest w oparciu o materiały pochodzące od sprawdzonych dostawców. Produkty Activejet zostały również docenione przez prasę ogólnopolską, gdzie wielokrotnie ów zamienniki otrzymywały status lidera wśród testowanych produktów oraz liczne wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Zamienniki tonerów Kyocera od Activejet sprawdzą się w każdej firmie i w domu.

Jaka drukarka do kancelarii prawnej

Czasy, kiedy w kancelariach prawnych słychać było charakterystyczny stukot maszyn do pisania, minęły bezpowrotnie. Obecnie, każda praca biurowa wykonywana jest na komputerze, co jest naturalnym elementem postępu. Komputer nie byłby jednak zbyt przydatny, gdyby nie współpracował z drukarką - urządzeniem, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze. Jaki typ drukarki warto brać pod uwagę w tym przypadku? Poniżej odpowiadamy na to pytanie.

Kancelarie prawne to miejsca, w których drukarki nie mają okazji wystygnąć. Praca prawnika nie polega wyłącznie na reprezentowaniu klientów w sądzie. To także obsługa firma i kontraktów, reprezentowanie klientów w bankach i US i wiele innych czynności. Wystarczy powiedzieć, że umowa dużej spółki może liczyć kilkadziesiąt stron, a w każdej większej kancelarii, takich dokumentów drukuje się przynajmniej kilka każdego dnia, a do tego należy doliczyć także egzemplarze po poprawkach. Zwykła drukarka, która z powodzeniem sprawdzi się w domu, nie zaspokoi potrzeb takiej firmy. W tym przypadku, niezbędne jest urządzenie:

 • wydajne,
 • pracujące szybko,
 • pracujące cicho,
 • zapewniające najwyższą jakość wydruku,
 • niezawodne.

Powyższe czynniki należy traktować priorytetowo w trakcie wyboru urządzenia drukującego, jednak stwierdzenie, że drukarka ma być solidna, cicha i szybka w żaden sposób nie wyczerpuje tematu. Rozbijmy go zatem na czynniki pierwsze.

Drukarka laserowa czy atramentowa?

Wybór technologii drukowania to jedna z kluczowych kwestii. Wybrać "atramentówkę" czy "laserówkę"? W tym przypadku, odpowiedź może być tylko jedna - najlepiej sprawdzi się model laserowy. Przemawia za tym kilka czynników. Po pierwsze, "laserówki" drukują szybciej. Po drugie, pracują znacznie ciszej. Po trzecie, w kwestii jakości wydruku dokumentów tekstowych, ich atramentowe odpowiedniki pozostają daleko w tyle. Po czwarte, wydruk laserowy jest trwalszy niż atramentowy, a ryzyko rozmazania treści tuż po wydrukowaniu praktycznie nie występuje w tym przypadku.

Drukarka kolorowa czy monochromatyczna?

Kolejna ważna kwestia - wybrać drukarkę kolorową czy czarno-białą? Cóż, to zależy. Kancelarie prawne bardzo cenią sobie prestiż, a jednym z wyznaczników prestiżowej jednostki jest korzystanie z firmowego papieru. Duże korporacje zamawiają go w zakładach poligraficznych. Mniejsze firmy najczęściej samodzielnie nanoszą swoje logo na papier, podczas drukowania właściwego dokumentu. Jeżeli firmowy znak zawiera elementy kolorowe, wybór modelu drukującego w kolorze jest dobrym pomysłem. W sytuacji, w której logo jest monochromatyczne lub za dostawę papieru firmowego odpowiada podmiot zewnętrzny, najlepiej sprawdzi się drukarka czarno-biała. Mimo to, w biurze powinno znajdować się przynajmniej jedno urządzenie kolorowe, choćby atramentowe. Na biurku asystentki z całą pewnością znajdzie się na nie miejsce.

Drukarka czy urządzenie 3w1?

Potrzeby sprzętowe kancelarii prawnej nie ograniczają się wyłącznie do drukarki. Skaner, kopiarka i fax to kolejne sprzęty, których nie może zabraknąć w biurze. Trudno wyobrazić sobie, że wspólnik w dużej firmie biegnie do punktu ksero, by wykonać kopię dokumentacji. Inna sprawa, większość dokumentów, których obsługą zajmują się prawnicy, nie może trafić w ręce osoby niepowołanej, a za taką należy uznać pracownika zakładu kserograficznego. Model wielofunkcyjny jest więc jedynym słusznym wyborem.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl