14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery zamienniki do drukarek laserowych Canon

Drukarki to obok aparatów fotograficznych wizytówka marki Canon. Wysoka jakość wykonania, świetne parametry wydruku, drukarki laserowe i atramentowe, wielofunkcyjne i przemysłowe, przeznaczone zarówno dla wymagających użytkowników domowych, jak również do biura czy też do firmy zajmującej się profesjonalnie drukowaniem. Canon przez wiele lat obecności na rynku wyrobił sobie solidną stabilną markę, która zachwyca innowacyjnością i profesjonalnym podejściem. W sklepie internetowym ArtJet kupisz wysokiej jakości zamienniki tonerów do drukarek laserowych Canon. Tonery ArtJet to połączenie wydajności z bardzo atrakcyjną ceną. Osoby bądź firmy, dla których liczy się wydajna i niezawodna praca, przy zachowaniu dobrej porównywalnej do tonerów oryginalnych jakości wydruków oraz rozsądne koszty eksploatacji, z pewnością docenią walory zamienników Canon. To doskonała tania alternatywa dla oryginalnych tonerów Canon, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze. Szeroki wachlarz szybkich płatności, szybka realizacja zamówienia zwykle do 24 godzin oraz atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach dla klientów indywidualnych i firm.

Zamienniki do drukarek Canon

Drukarki Canon cechuje świetne wykonanie, część modeli jest również uznawana za bardzo ekonomiczne urządzenia, które w standardzie oferują funkcje ograniczające zużywanie tonera i bębna. Funkcje zaimplementowane przez producenta urządzenia to nie wszystko, można jeszcze pokusić się o zastosowanie alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, które pozwolą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Przy dużym wolumenie eksploatacji, oszczędności w skali roku mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, a czasem nawet więcej.

Współczesne zamienniki do drukarek produkowane są w oparciu o sprawdzone metody, produkty muszą spełniać określone normami ISO wymogi. Wszystko to prowadzi do wypuszczania na rynek takich produktów, które są w pełni bezpieczne dla urządzeń drukujących, jak również spełniają określone normami wymagania jakościowe. Użytkownicy kupując zamiennik do drukarki Canon mogą spać spokojnie. Część producentów idzie nawet o krok dalej i wszystkie produkty bada w laboratoriach własnych lub zewnętrznych. Część producentów korzysta z zewnętrznych instytucji certyfikujących produkty, niestety tego typu produkty z reguły są droższe od analogicznych zamienników, które takich certyfikatów nie posiadają lub posiadają tylko te standardowe, w zakresie spełniania norm ISO.

Oszczędź więcej, dzięki wykorzystaniu dodatkowych możliwości

Urządzenia drukujące posiadają także funkcje drukowania dwustronnego. Oczywiście nie wszystkie drukarki będą posiadały moduł dupleksu. Druk dwustronny pozwala zaoszczędzić papier, jak również przyczyni się do zmniejszenia objętości dokumentów przechowywanych w biurze czy w magazynach specjalnie do tego wydzielonych. Druk dwustronny z pewnością znajdzie zastosowanie w kancelariach adwokackich, biurach rachunkowych, urzędach, szkołach, uczelniach, w zasadzie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowywania dokumentacji, czy to osobowej, księgowej, finansowej czy innej.

Biorąc pod uwagę możliwości optymalizacyjne, nie należy zapomnieć o odpowiednim przygotowywaniu dokumentów do druku. Na tym etapie również możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zwykła zmiana czcionki w dokumentach może spowodować zwiększenie lub zmniejszenie zużycia materiałów eksploatacyjnych. Podobnie jest ze stosowaniem odpowiedniej wielkości nagłówków, zmniejszenie rozmiaru nagłówków może zredukować koszty nawet o 3 procent. Jeżeli dużo drukujemy, roczne oszczędności mogą iść w tysiące złotych.

Eksploatując urządzenie laserowe warto pamiętać, aby co jakiś czas robić przeglądy i czyścić drukarkę. Pozwoli to utrzymać ciągłość funkcjonowania urządzenia i pracy biura. W przypadku urządzeń atramentowych, jeśli nie drukujemy dużo, koniecznie co tydzień uruchamiajmy drukarkę i coś wydrukujmy, pozwoli to zmniejszyć ryzyko zaschnięcia atramentu i jednocześnie zmniejszy koszty serwisowania urządzenia. Urządzenie które nie jest używane, może być bardziej podatne na usterki wynikające z zastosowania czy to oryginalnych materiałów czy zamienników.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl