14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze Jet World do drukarek Epson - Tusze zamienniki Epson

Tusze do drukarek Epson to jeden z podstawowych elementów, bez którego jakiekolwiek drukowanie byłoby niemożliwe do zrealizowania. W trakcie procesu eksploatacji urządzenia drukującego Epson tusze również stanowią największy koszt, bardzo często już po kilku miesiącach koszt zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych przekracza wartość drukarki. Stąd też bardzo wielu użytkowników decyduje się na zakup dużo tańszych zamienników do drukarek Epson. Tusze do drukarek Epson warto wybierać te najlepsze, co do których nie będzie wątpliwości, czy się sprawdzą. Takimi zamiennikami są na przykład tusze JetWorld, które należą do polskiej czołówki zamienników do drukarek. Marka JetWorld powstała w celu zagwarantowania klientom wysokiego poziomu jakości produktów sprzedawanych pod tym szyldem. Tusze Jet World należą do klasy Premium zamienników, posiadają wszystkie certyfikaty i spełniają wszelkie normy, są bezpieczne dla drukarki, jak również dla samego środowiska naturalnego. Zamienniki do drukarki Epson posiadają również dożywotnią gwarancję producenta, co dodatkowo świadczy o ich solidności.

Czy zamienniki do drukarek to dobra inwestycja?

Użytkowanie zamienników do drukarek jeszcze 10 lat temu było mocno wątpliwe. Na rynku było wielu sprzedawców, którzy oferowali niskiej jakości wkłady do drukarek, które powodowały różnego typu problemy ze sprzętem drukującym. Na przestrzeni lat wzrosła wiedza w zakresie urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych, na blogach dostępne są również informacje, jak skutecznie odróżnić niskiej jakości zamienniki, od tych markowych. Użytkownicy wyposażeni w taką wiedzę mogą dzisiaj dokonywać świadomych wyborów, które prowadzą do pełnej satysfakcji z dokonanego zakupu.

Najlepsze marki zamienników (do których zaliczamy także JetWorld) produkowane są w oparciu o sprawdzone metody technologiczne, jak również przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku surowców. Mało tego, wszystkie zamienniki, aby liczyć się na rynku, spełniają rygorystyczne normy ISO, które dotyczą bezpieczeństwa i jakości. Dzisiaj kupując markowy zamiennik użytkownicy mogą być pewni, że spełnia on wszystkie wymagane przepisami normy i będzie kompatybilny z danym urządzeniem. Niektórzy producenci idą nawet dalej i dodatkowo weryfikują jakość swoich produktów, wysyłając je do specjalistycznych laboratoriów, własnych lub zewnętrznych. Niektóre firmy korzystają z usług renomowanych instytucji certyfikujących, aby dodatkowo podnieść prestiż swoich zamienników. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, w bardzo dobrej konkurencyjnej cenie.

Zamienniki do drukarek to świetna inwestycja dla przedsiębiorców, instytucji publicznych i edukacyjnych, wszelkich urzędów, gdzie drukowanie dokumentów jest bardzo ważnym elementem pracy, również użytkownicy domowi znajdą w nich oparcie. Drukowanie z zamiennikami może być nie tylko tanie i wydajne, ale również dostarczać wydruki na najwyższym poziomie - dotyczy to zamienników najlepszych producentów na rynku, które przeznaczone są dla klientów wymagających, u których jakość jest pierwszoplanowym czynnikiem.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wkładu zamiennego?

Jak już wyżej wspomniano, bardzo ważnym elementem jest czy zamiennik jest produkowany przez firmę "no name", czy pochodzi ze znanego źródła, które można łatwo zweryfikować. Warto też zwrócić uwagę, czy zamiennik jest refilowany lub regenerowany, czyli ponownie napełniany, czy też mamy do czynienia z zamiennikiem, który od początku został wyprodukowany na nowoczesnej linii produkcyjnej, w oparciu o kompatybilne pojemniki z tuszem z nowymi chipami, doskonale zastępujące oryginalne wkłady. W przypadku tuszów refilowanych możemy spotkać się z błędami z układem elektronicznym (chipem), który to w regenerowanych pojemnikach może być stary i zużyty, przez co po jego zamontowaniu drukarka może nie zobaczyć tuszu lub błędnie ocenić jego pojemność. W przypadku markowych zamienników prosto od znanego producenta takiej sytuacji rzadko kiedy doświadczymy. Podczas zakupu zamiennika ważne jest, aby przed zakupem spisać kod pojemnika z tuszem, dzięki temu szybko odnajdziemy odpowiedni produkt w sklepie, jak również zminimalizujemy ryzyko popełnienia błędu podczas wyboru.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl