14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Bębny TelForceOne - Zamienniki bębnów do drukarek laserowych

Firma TelForceOne jest ogólnoświatowym dystrybutorem akcesoriów dedykowanym wszystkim urządzeniom drukującym. Firma sprowadza na rynki wszelkie możliwe zamienniki bębnów do drukarek. Posiada akcesoria do wszystkich czołowych urządzeń drukujących tj. Ricoh, Canon czy HP oraz do mniej popularnych jak Oki czy Lexmark. Szeroki zakres oferowanych produktów doceniają również klienci, którzy często sięgają po zamienniki TFO, również ze względu na ich wysoką jakość i przystępną cenę. Bębny marki TFO cechują się bardzo dużą precyzja wykonania, posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające ich niezawodność i jakość. Ponadto zamienniki oferowane przez tę firmę mają jeszcze dwie zalety, są bardzo wydajne i posiadają doskonały stosunek ceny do jakości. Firma oferuje bardzo sprawny dział komunikacji i jest w stanie sprostać nawet bardzo wymagających klientom. TFO sprzedaje swoje zamienniki największym firmom nie tylko na terenie Polski, ale i na świecie. Bardzo dba o jakość oferowanych produktów. Zamienniki TFO zostały docenione między innymi przez ogólnopolski miesięcznik PC World.

Zastosowanie zamienników do drukarek

Jeszcze 10 lat temu zastosowanie zamienników do drukarek było mocno poddawane dyskusji, gdzie producenci oryginalnych materiałów eksploatacyjnych podnosili kwestie związane z ich szkodliwością dla drukarek, na przykład poprzez większą szansę na uszkodzenie głowicy drukarki. Faktycznie takie uszkodzenia mogą się wydarzyć, ale dotyczy to wyłącznie zamienników, które pochodzą z niepewnego źródła, od nieznanego producenta, sprzedawcy. Rynek zamienników w Polsce wbrew pozorom jest wąski, najbardziej liczący się na rynku producenci nie mogą sobie pozwolić na złą prasę ze strony klientów, dlatego każdy zamiennik produkowany jest w oparciu o nowoczesne metody i przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych surowców, dodatkowo, aby zagwarantować minimalny poziom produktu, linie technologiczne używane do produkcji zamienników spełniają rygorystyczne wytyczne określone normami ISO. Producenci wnikliwie badają jakość swych produktów w laboratoriach własnych lub w zewnętrznych, uzyskując stosowne potwierdzenia i certyfikaty jakości/wydajności. Niektórzy decydują się nawet na certyfikację w międzynarodowych instytucjach certyfikujących, co również odbija się na cenie zamiennika. Podsumowując, w dzisiejszych czasach klient ma pewność, że kupując zamiennik znanej firmy otrzymuje w pełni kompatybilny wkład do drukarki, który jest bezpieczny dla urządzenia i spełnia normy ISO.

Prawidłowe przechowywanie materiałów eksploatacyjnych

Użytkownicy zamawiając większe ilości zamienników mogą uzyskać rabaty, zamawiając duże ilości wkładów, czy bębnów warto wiedzieć, jak je prawidłowo przechowywać. W pierwszej kolejności nie powinniśmy rozpieczętowywać zakupionych produktów, powinny być one w oryginalnych opakowaniach, z założonymi zabezpieczeniami, które pozwolą wydłużyć ich życie. Po drugie, nie przechowujemy zamienników w pojemnikach, które mogą chłonąć wilgoć, dla przykładu, pozostawienie ich w pudełku kartonowym w cale nie jest dobrym rozwiązaniem, warto je wyjąć i ułożyć w miejscu przewiewnym, warto jednak pamiętać, że musimy umieścić je z daleka od promieni słonecznych. Wysoka temperatura i promienie słoneczne mogą skutecznie zmniejszyć żywotność zamienników, szczególnie tuszów i tonerów. Pomieszczenie wyznaczone na potrzeby przechowywania zakupionych zamienników najlepiej, aby było klimatyzowane. Zimą warto pamiętać, aby maksymalnie odsunąć zamienniki od źródeł ciepła. Zbyt niska temperatura, jak również zbyt wysoka wywiera bardzo negatywny wpływ na jakość materiałów eksploatacyjnych, dlatego pamiętajmy o odpowiednim przechowywaniu. W dużych przedsiębiorstwach można spotkać się ze specjalnymi szafami do przechowywania zamienników, które w lecie są klimatyzowane, a zimą delikatnie ogrzewane, tak by utrzymać optymalną temperaturę przechowywania. Jest to rozwiązanie bardzo drogie, ale najbardziej skuteczne. W dużych firmach, czy urzędach, gdzie każdego dnia drukuje się setki tysięcy dokumentów, takie rozwiązanie zdaje egzamin. Czasem lepiej zainwestować w dobrą szafę, aniżeli później ponosić koszty związane z serwisowaniem urządzeń drukujących lub co gorsze, przestojem w firmie, w wyniku uszkodzenia kilku urządzeń jednocześnie przez wadliwie przechowywane zamienniki.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl