14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Prism do drukarek Brother - Zamienniki tonerów Brother

 Zapewnienie optymalnych warunków drukowania jest dla wielu osób bardzo ważne, szczególnie tam, gdzie należy zachować ciągłość pracy, wybiera się dużo tańsze zamienniki tonerów, które jak pokazuje praktyka, mogą nie tylko być tańsze, ale również bardziej wydajne i oferować poziom wydruku porównywalny z oryginalnymi tonerami do drukarek laserowych Brother. Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na rynku zamienników jest Prism. Jest to polska marka zamienników, która obecna jest na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas producent i właściciel marki - firma Rafcom, do perfekcji opanowała wytwarzanie zamienników do drukarek, dostarczając na rynek solidnych i ekologicznych produktów, które z powodzeniem mogą być stosowane w każdym biurze i domu w Polsce. Tonery Prism do Brother obecne są także na rynku europejskim, który jak wiemy jest bardzo wymagający. Zamienniki Prism do drukarek Brother spełniają rygorystyczne normy w zakresie ISO 19752. Sam producent stawia na jakość i ekologię, co nie jest bez znaczenia, albowiem wielu użytkowników wybiera markę Prism właśnie ze względu na dbałość o aspekty ekologiczne.

Najczęstsze błędy podczas wyboru drukarki do domu

Wybór odpowiedniej drukarki nie wydaje się być zbyt skomplikowanym tematem. Określamy przedział cenowy i stawiamy na model, który zostanie polecony przez sprzedawcę lub internautów. Warto jednak poświęcić nieco dłuższą chwilę na przemyślenie tej kwestii, bo działając według powyższego wzoru, najprawdopodobniej wejdziemy w posiadanie urządzenia dalekiego od naszych oczekiwań. Jakich błędów należy unikać podczas wyboru drukarki?

To zabawne, ale na temat zakupów spożywczych potrafimy rozmyślać godzinami. Tymczasem gdy pojawia się potrzeba zakupu urządzenia elektronicznego, które ma nam służyć przez wiele lat, nasze działania najczęściej ograniczają się do pobieżnego przejrzenia zawartości forów tematycznych. To pozwala nam określić przedział cenowy i zawęzić potencjalne grono kandydatów do wyboru. Z reguły stawiamy na najtańsze rozwiązanie, ciesząc się, że zaoszczędziliśmy kilka zł. Czasami postępujemy według odwrotnego schematu - wybieramy drogą drukarkę, bo przecież wysoka cena musi mieć przełożenie na super jakość. Na pierwsze rozczarowanie zwykle nie musimy czekać zbyt długo, bo już na etapie wybierania sprzętu popełniliśmy kilka kardynalnych pomyłek.

Po pierwsze, brak sprecyzowania własnych potrzeb

Drukarki zamierzasz używać do drukowania tekstu? A może chcesz w warunkach domowych wywoływać zdjęcia z podróży? Potrzebujesz urządzenia do prowadzenia domowego biura, czy zadowoli cię model do użytku typowo prywatnego? Każde z powyższych pytań ma olbrzymie znaczenie. Z reguły jest tak, że osoby niezaznajomione z tematem wybierają prostą "atramentówkę" do okazjonalnego drukowania dokumentów. Bo przecież jest najtańsza, a do tekstu nie potrzeba nic więcej. Tacy userzy bardzo szybko przekonują się (gdy tylko zaschnie tusz w dyszach), jak kosztowny błąd popełnili.

Zdarza się też, że osoby zainteresowane wydrukiem zdjęć, zamiast dobrej "atramentówki" wybierają drogi model laserowy, drukujący w kolorze. Już przy wywołaniu pierwszej odbitki dostrzegają, że ich zakup niespecjalnie nadaje się do tego celu.

Pamiętaj, najpierw określasz potrzeby, a dopiero później wybierasz konkretne urządzenie, najlepiej w oparciu o sprawdzone i rzetelne informacje.

Po drugie, za dużo lub zbyt mało funkcji

Brak sprecyzowania własnych potrzeb doprowadza do wystąpienia jeszcze jednego negatywnego zjawiska - albo wydajemy krocie na drukarkę "wszystkomającą" i nie korzystamy z jej dobrodziejstw, albo wydajemy mało na typowego "golasa", a następnie krocie na kolejne urządzenia, które uzupełnią jego funkcjonalność. Pamiętaj, droższe nie zawsze znaczy lepsze, a tańsze nie musi oznaczać niedrogie.

Po trzecie, sugerowanie się ceną zakupu zamiast kosztami eksploatacji

Skoro jesteśmy przy temacie finansów, nie można nie wspomnieć, że nie każdego stać na... tanią drukarkę. Producentom elektroniki nie zależy na tym, żeby dać nam dobrej jakości produkt w absurdalnie niskiej cenie. Owszem, niektórzy z nich zarabiają na samych drukarkach tyle co nic, za to "zbijają kokosy" na materiałach eksploatacyjnych. Warto pamiętać, że finalna cena to nie tylko suma, którą zapłacimy za sprzęt.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl