14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Jet World do drukarek Oki - Zamienniki tonerów Oki

Mimo, że drukarki Oki znane są ze swojej ekonomiczności, zakup oryginalnych tonerów do tychże drukarek wciąż stanowi spore wyzwanie, szczególnie dla firm, gdzie bardzo dużo drukuje się i co za tym idzie, koszty eksploatacji urządzeń drukujących są ogromne. Jednak istnieje możliwość zastosowania oszczędności w firmie inwestując w dużo tańsze i wydajniejsze zamienniki do drukarek Oki. Zamienniki najlepszych producentów, takich jak choćby JetWorld to wybór idealny właśnie dla firm, które chcą zaoszczędzić na drukowaniu, nie tracąc przy tym na jakości druku, albowiem marka zamienników JetWorld znana jest ze swej jakości. Marka JetWorld stworzona przez polską łódzką firmę THI, w ogóle jest określana jako produkt Premium, który skierowany jest do najbardziej wymagających użytkowników. Tonery do Oki od Jet World spełniają wszystkie normy jakościowe i posiadają certyfikaty, jak również producent w zależności od rodzaju produktu oferuje do swych produktów dożywotnią gwarancję, co też ma ogromne znaczenie podczas decyzji zakupowej użytkowników.

1x Toner JetWorld Do Oki C332 3k Cyan
szt.
zobacz więcej
1x Toner JetWorld Do Oki C332 3k Cyan
Producent: OKI
Cena: 163,80 zł
1x Toner JetWorld Do Oki C332 3k Yellow
szt.
zobacz więcej
1x Toner JetWorld Do Oki C332 3k Yellow
Producent: OKI
Cena: 163,80 zł

Drukowanie kilku obrazów na jednej stronie - czyli jak oszczędzać na drukowaniu

Koszty wydruku mogą dać się we znaki każdemu. Zdarza się, że eksploatowanie drukarki w warunkach domowych wyraźnie odbija się na zawartości portfela. Gdy urządzenie drukujące użytkujemy w firmie, sumy wydawane na materiały eksploatacyjne - papier i wkłady ze środkiem drukującym - są jeszcze większe. Czy można drukować taniej? Oczywiście, że tak! Istnieje wiele sposobów na redukcję kosztów w tym zakresie. Dziś skupimy się na drukowaniu kilku obrazów na jednej stronie.

To zabawne, ale często nie zdajemy sobie sprawy z własnej rozrzutności. Kierując się wygodą, większość z nas drukuje każdy element graficzny na odrębnej stronie. Zastanówmy się przez chwilę, czy zawsze zachodzi taka konieczność? Na pewno nie. Przykładowo, gdy drukujemy obrazy poglądowe, nie ma potrzeby umieszczać je na oddzielnych kartkach, zwłaszcza gdy ich rozmiar jest mniejszy od wymiarów strony A4. Teraz wyobraźmy sobie następującą sytuację - musimy wydrukować 10 miniaturek. Nanosimy je na dziesięć osobnych arkuszy. Teraz oblicz koszt wydruku (przede wszystkim w oparciu o stosowany papier). Można wyrazić przekonanie graniczące z pewnością, że nie będzie to zawrotna suma, ale uzyskaną kwotę podziel przez dziesięć. Niewielka kwota nagle zmieniła się w śmiesznie niską, niemal nieodczuwalną. Teraz zastanów się, ile takich wydruków wykonujesz w miesiącu? Liczbę, o której mowa, potraktuj jako mnożnik dla wcześniej wyliczonych kwot - wydruku na dziesięciu arkuszach i na jednej kartce. Widać różnicę, prawda?

Wybór narzędzia to kwestia indywidualna

Wygoda to jedno, nie można jednak nie wspomnieć, że wielu użytkowników nie korzysta z tej opcji z niewiedzy? Otwórz program obsługujący twoją drukarkę i przejrzyj dostępne opcje. Jest bardzo prawdopodobne, że producent sprzętu zaimplementował stosowny konfigurator wydruku, który daje możliwość umieszczenia wielu obrazów na jednej stronie formatu A4. Jak znaleźć tę opcję? Niestety, coś takiego jak uniwersalna instrukcja po prostu nie istnieje, co wynika z faktu, że różni producenci stosują różne programy do obsługi urządzeń drukujących.

Nie możesz znaleźć tej funkcji? Zatem jest bardzo prawdopodobne, że program do drukowania nie został w nią wyposażony. Bez obaw, nic straconego. W takiej sytuacji musisz tylko użyć odpowiedniego programu graficznego. Mówiąc szczerze, wydruk skonfigurujesz przy pomocy każdego narzędzia, nawet używając natywnego dla systemu Windows programu MS Paint. Będzie to jednak wymagało pewnego wysiłku z twojej strony. Na szczęście istnieją aplikacje, które pozwalają na skonfigurowanie wydruku kilkoma kliknięciami. O jakich programach mowa? Jest ich wiele, ale wśród najpopularniejszych należy wymienić IrfanView i GIMP. Obie propozycje są udostępniane na licencji freeware, co oznacza, że można pobrać je za darmo. Z płatnych opcji warto wskazać na najpopularniejszy program graficzny - Photoshop. To istny kombajn, który pozwala zrobić z plikami wszystko, co tylko chcemy. Nie można jednak powiedzieć, że jest to intuicyjne narzędzie.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl