14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze Activejet do drukarek Lexmark - Tusze zamienniki Lexmark

Już po kilku miesiącach użytkowania drukarki koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych mogą dorównać kosztom zakupu urządzenia. Oryginalne tusze do drukarek Lexmark są drogie, z tego względu użytkownicy kierują swoją uwagę na alternatywy, czyli zamienniki. Tego typu tusze do drukarek Lexmark mogą wygenerować ogromne oszczędności, szczególnie jeżeli dużo drukujemy, a taki scenariusz ma najczęściej miejsce w przedsiębiorstwach. Dla małych firm redukcja kosztów drukowania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości druku będzie strzałem w dziesiątkę, a dzięki poczynionym oszczędnościom firma będzie mogła się rozwinąć, będzie można zatrudnić nowych pracowników, czy też zainwestować w sprzęt i rozszerzyć swą działalność. Zamienniki do drukarek Lexmark od Activejet cechuje wysoka jakość oraz doskonała wydajność. Activejet jest marką zamienników należącą do firmy ACTION, której działalność na rynku IT sięga lat 90-tych, a w branży materiałów eksploatacyjnych funkcjonuje od 2002 roku. Zamienniki Activejet produkowane są w oparciu o sprawdzone materiały oraz na nowoczesnej linii technologicznej, gdzie przestrzega się norm ISO dotyczących jakości i bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego, dodając do tego skrupulatną kontrolę jakości, uzyskano jedne z najlepszych zamienników na rynku.

Koszty eksploatacji drukarki

Urządzenia drukujące są obecne w domu, w firmach, urzędach, na uczelniach, na poczcie, spotkamy je praktycznie wszędzie, są na wyposażeniu każdego użytkownika. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zakup drukarki to dopiero początek kosztów, prawdziwe koszty przychodzą z czasem. Oszczędności możemy poczynić już na etapie wyboru odpowiedniego sprzętu drukującego, jeżeli zdecydujemy się na takie urządzenie, gdzie koszt wydruku jednej strony A4 jest niski, warto pod tym kątem uwzględnić ceny zamienników do drukarek Lexmark, dzięki którym możemy zaoszczędzić jeszcze więcej.

W trakcie eksploatacji drukarki atramentowej Lexmark, w zależności od konkretnego modelu drukarki, najczęściej wymianie będą podlegały wkłady drukujące czyli inaczej mówiąc tusze. W zależności od intensywności drukowania mogą się wyczerpać już po tygodniu. Wówczas staniemy przed decyzją, czy kupować oryginalne drogie tusze do Lexmark, czy też rozejrzeć się za alternatywnymi materiałami eksploatacyjnymi czyli popularnymi zamiennikami do drukarek. Odpowiedź nie jest prosta, szczególnie gdy urządzenie jest jeszcze na gwarancji. Jednakże użytkownicy coraz częściej decydują się na zamienniki jeszcze w trakcie obowiązywania gwarancji.

Producenci drukarek często podnoszą kwestię, że zamienniki mogą uszkodzić urządzenie, owszem mogą, jeżeli są to zamienniki niskiej jakości. Producenci zamienników, którzy liczą się na rynku, nie mogą jednakże pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę, ich produkty są zgodne z normami ISO, posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość oraz bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach kupując zamiennik od sprawdzonego dostawcy, można być pewnym, że będzie on współpracował z daną drukarką w sposób bezpieczny, oferując przy tym dobrą jakość druku. Oczywiście na jakość składa się wiele czynników, nie tylko wysokiej jakości zamiennik, ale również aktualny stan drukarki, ustawienia drukowania w oprogramowaniu systemowym, czy też użyty do druku papier. W przypadku zakupu większych ilości pojemników z tuszem, znaczenie ma nawet fakt, czy tusze do drukarek Lexmark są przechowywane przez użytkownika w sposób prawidłowy, albowiem z biegiem czasu nawet jeżeli wkład z tuszem jest w pełni profesjonalnie zabezpieczony, to może tracić na jakości, wskutek nieprawidłowego przechowywania.

Jak dodatkowo oszczędzić na drukowaniu

Zakup zamienników do drukarek to zwykle pierwszy krok ku ekonomicznemu drukowaniu. Kolejnym jest wprowadzenie odpowiednich procedur w firmie, urzędzie, wszędzie tam, gdzie dużo drukujemy. Dzięki odpowiednim schematom postępowania, możemy oszczędzić jeszcze więcej. Dla przykładu, pracownicy drukując drafty dokumentów nie muszą korzystać z najlepszej jakości druku oferowanej przez urządzenie Lexmark, poprzez oprogramowanie mogą wybrać opcję, aby dokumenty tego typu zostały wydrukowane w niskiej jakości i przy użyciu wyłącznie czarnego tuszu. Druk tego typu będzie również znacznie szybszy, pozwoli zaoszczędzić czas i cenne zasoby tuszu.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl