14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze i tonery Quantec - Zamienniki do drukarek atramentowych i laserowych

Firma Quanetec słynie z produkcji wysokiej jakości tuszy i tonerów do wszystkich modeli drukarek. Właśnie w takim modelu dystrybucji tonerów Quantec odnalazł się najlepiej. Firma posiada bardzo dobre fundamenty dotyczące sprzedaży czyli szeroką bazę kontaktów handlowych w kraju i za granicą oraz bardzo dobrą sieć dystrybucji. Wszystko z myślą o tym, żeby tusze i tonery Quantec były dobrze rozpoznawalne, znajdowały większe rzesze odbiorców i trafiały do większej ilości urządzeń drukujących. Firma produkcyjna zdaje sobie sprawę, że tusze i tonery do drukarek laserowych będą zawsze chętnie kupowane.

Wiele osób do tej pory zastanawia się i dyskutuje, czy warto kupować oryginalne tonery i tusze, czy może warto zamienić je na dobrej jakości zamienniki. Zarówno jedni jak i drudzy użytkownicy wytaczają zwykle ciężkie działa.

W wyniku wielu rodzajów testów, które miałyby rozstrzygnąć ów spór dowiadujemy się, że zakup oryginalnych tonerów i tuszy do drukarek laserowych to nie zawsze przepłacanie – ponieważ niektórzy wolę kupić drożej i mieć tę psychiczny komfort, że oryginał oznacza gwarancje jakości. Oczywiście można się z tym zgodzić, jeśli porównujemy oryginał, do zamiennika niskiej jakości, wtedy wniosek jest jeden, jednak w sklepach internetowych takich jak ArtJet sprzedawane są najwyższej jakości zamienniki, które swoimi parametrami jakościowymi nie odbiegają od oryginałów, dlatego też są tak chętnie kupowane przez osoby i firmy.

Tanie drukowanie - od czego zacząć?

Tanie drukowanie zaczyna się już od wyboru odpowiedniej drukarki. Coraz więcej użytkowników przed zakupem drukarki sprawdza nie tylko specyfikację urządzenia, ale również to, czy będzie ona ekonomiczna. Koszty druku już po kilku miesiącach eksploatacji mogą przewyższyć koszty zakupu drukarki, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać drukarkę, do której są dostępne na rynku zamienniki, jak również cena zamienników jest na tyle atrakcyjna, że rentowność zakupu jest wysoka - co ma szczególne znaczenie wszędzie tam, gdzie dużo drukujemy, czyli na przykład w urzędach, biurach, szkołach. Wybierając ekonomiczną drukarkę warto uwzględnić wszelkie koszty eksploatacyjne, nie tylko tusze, tonery czy bębny, ale również koszty okresowego serwisowania. Z tego typu przeglądami najczęściej będziemy mieli do czynienia w zastosowaniach komercyjnych (firmowych), rzadziej w domowych, albowiem wszędzie tam, gdzie statystycznie bardzo dużo się drukuje, zapewnienie ciągłości działania sprzętu jest wręcz niezbędne, aby umożliwić płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa lub urzędu.

Tanie drukowanie z zamiennikami do drukarek

Zamienniki do drukarek stanowią kolejną opcję zmniejszenia kosztów drukowania w firmie lub urzędzie. Na rynku zamienników dostępnych jest wiele marek oraz linii produktowych, które różnią się od siebie nie tylko ceną, ale również jakością, co za tym idzie, część z nich będzie świetnie nadawała się do codziennego użytku - dla mniej wymagających użytkowników, a pozostałe będą kierowane do osób, które oczekują od zamiennika jakości na poziomie oryginalnego materiału eksploatacyjnego. Zamienniki z linii Quantec Premium należą do tej drugiej grupy produktów, świetnie sprawdzą się w firmach, urzędach, na uczelniach, jak również w zastosowaniach domowych, gdzie jakość jest na pierwszym planie. Możemy jeszcze więcej oszczędzić na drukowaniu, jeżeli wprowadzimy segmentację druku, mianowicie część dokumentów zawierających na przykład sam tekst nie musi być drukowana w najwyższej dostępnej jakości, możemy sporo zaoszczędzić jeżeli wybierzemy w oprogramowaniu drukarki niższą jakość druku lub na czas drukowania tego typu dokumentów zastosujemy zamienniki z segmentu ekonomicznego. Bardziej praktycznym rozwiązaniem wydaje się być użycie programowej redukcji jakości druku, jednakże w części urzędów, czy w firmach może być kilka urządzeń, które można wykorzystywać naprzemiennie, w zależności od rodzaju dokumentów do druku i potrzeb związanych z ich jakością. Oszczędności z tytułu wdrożenia metod optymalizujących drukowanie mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie. Jest to spora kwota, którą firma, uczelnia czy urząd może przeznaczyć na inne cele statutowe lub po prostu oddać zaoszczędzone pieniądze na cele charytatywne.

Zamienniki do drukarek to idealne rozwiązanie dla studentów!

Z zamienników Quantec Premium z pewnością będą zadowoleni studenci, którzy muszą drukować materiały na zajęcia, czy też wydrukować pracę dyplomową. Zamienniki z najlepszej dostępnej linii produktów Quantec oferują jakość porównywalną z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi, sprawdzą się w każdej sytuacji, gdzie jakość jest na pierwszym planie.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl