14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery TiOM do drukarek Samsung - Zamienniki tonerów Samsung

Alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek przeżywają dzisiaj prawdziwy boom, dzięki nim firmy i użytkownicy domowi mogą oszczędzić na drukowaniu, a zaoszczędzone w ten sposób środki przeznaczyć na inne cele. Marka TiOM, której twórcą jest spółka z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim - Polcan, stworzyła produkty bardzo atrakcyjne cenowo, wydajne i niezawodne. TiOM jest wschodzącą na rynku marką zamienników do drukarek Samsung, powstała zaledwie w 2017 roku, a już dzisiaj może pochwalić się szerokim gronem stałych użytkowników. Nic w tym dziwnego, ponieważ są to zamienniki które odpowiadają każdemu, kto chce zmaksymalizować oszczędzanie na drukowaniu, zachowując jednocześnie jakość na satysfakcjonującym poziomie. Ciekawostką jest, że zamienniki TiOM do drukarek Samsung wytwarzane są w większości z komponentów pochodzących z recyklingu oraz komponentów biodegradowalnych, co stawia producenta na czele firm dbających o środowisko naturalne. Zamienniki TiOM jak przystało na markowe produkty spełniają rygorystyczne normy ISO w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Funkcje współczesnych drukarek - krótki przegląd

Nowoczesne drukarki to zaawansowane technologicznie urządzenia, które poza swoją podstawową funkcją oferują także całą masę przydatnych udogodnień. Wszystko po to, by użytkownik, w warunkach domowych lub biurowych, mógł bez żadnego problemu zrealizować większość zadań, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. W jakie dodatkowe funkcje są wyposażone współczesne "atramentówki" i "laserówki"? Poniżej odpowiadamy na to pytanie.

Wbrew pozorom, segment urządzeń drukujących ma wiele wspólnego z rynkiem motoryzacyjnym. Od czasu wynalezienia pierwszego samochodu, jego budowa opiera się rewolucyjnym zmianom. Wraz z postępem technologicznym, poszczególne podzespoły zaczęto udoskonalać i unowocześniać. Pojawiło się wyposażenie uprzyjemniające podróż i zwiększające bezpieczeństwo, auta stały się nieporównywalnie szybsze i znacznie ekonomiczniejsze. Zasada działania silnika spalinowego pozostała jednak niezmienna. Tak samo jest z drukarkami - w samym procesie drukowania nie doszukamy się rewolucyjnych zmian, ale współczesne urządzenia oferują funkcje i dodatki, których próżno szukać w starszych modelach.

Komunikacja na miarę XXI wieku

Kiedyś, drukarka komunikowała się z komputerem za pośrednictwem niezbyt szybkiego portu szeregowego, któremu obca była idea plug&play. Obecnie, urządzenia drukujące korzystają ze złącza USB - znacznie szybszego, którego obsługa ogranicza się wyłącznie do podpięcia wtyczki. To jednak jeszcze nie wszystko. Przewody stają się powoli pieśnią przeszłości i w dobie smart-rozwiązań, prym wiedzie technologia bezprzewodowa.

Większość współczesnych drukarek, nawet reprezentujących segment urządzeń budżetowych, ma na wyposażeniu moduł Wi-Fi. To sprawia, że można połączyć je nie tylko z komputerem, ale także ze smartfonem lub tabletem. Problemu nie stanowi też drukowanie z chmury internetowej. To o tyle istotne, że coraz więcej osób rezygnuje z klasycznego peceta lub laptopa na rzecz smart-urządzeń.

Kolejne udogodnienie to złącza pozwalające podpiąć zewnętrzne nośniki bezpośrednio do drukarki - port USB i czytnik kart SD. To proste rozwiązanie pozwala drukować bezpośrednio z kieszonkowego magazynu plików. Gdy czas okazuje się być dobrem na wagę złota, dodatkowe gniazda okazują się nieocenione.

Drukuj wydajniej i szybciej

Druk dwustronny ma wielu zwolenników. Drukując w ten sposób, oszczędzamy papier i pieniądze, nie wspominając o tym, że w wielu sytuacjach jest to po prostu konieczne. Akrobacje papierem, aby drukarka mogła zapełnić obie strony arkuszu? Zapomnij o tym! Funkcja dupleks zrobi to za ciebie. Modele wyposażone w to udogodnienie robią to całkowicie automatycznie, bez żadnej ingerencji ze strony użytkownika (poza wybraniem odpowiedniej opcji w panelu sterowania drukarki).

Skoro mowa o wydajnej pracy, nasze obowiązki nie zawsze ograniczają się do zadań realizowanych w zamkniętej przestrzeni. Gdy przyjdzie nam pracować w terenie, nieoceniona okaże się funkcja zasilania akumulatorowego, która pozwala korzystać z drukarki z dala od gniazdka sieci elektrycznej.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl