14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze i tonery Activejet - Zamienniki do drukarek atramentowych i laserowych

Activejet to czołowy producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych. Activejet na polskim rynku działa już ponad 15 lat. Początki firmy sięgają roku 1991, kiedy to powstała firma ACTION, jednakże dopiero w 2002 roku do oferty zostały wprowadzone marki własne, Activejet (materiały eksploatacyjne) oraz Actina (serwery, komputery). Bez wątpienia Activejet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek należących do firmy ACTION. Produkty znane są nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Zamienniki Activejet produkowane są ściśle według obowiązujących norm jakościowych i bezpieczeństwa, dodatkowo producent znany jest z dbałości o każdy detal, dlatego linia technologiczna, jak również system kontroli jakości należy do jednych z najnowocześniejszych w Europie. Wszystkie materiały eksploatacyjne posiadają certyfikaty ISO oraz produkowane są według najlepszych standardów, które zostały wypracowane na przestrzeni wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala tworzyć zamienniki uszyte na miarę, z których użytkownicy chętnie korzystają, czy to w pracy, czy w domu. Zamienniki Activejet zostały również docenione przez prasę branżową, która wielokrotnie nagradzała tusze i tonery w przeprowadzonych testach, między innymi w kategoriach najlepsza wydajność i najlepsza opłacalność.

Zamienniki do drukarek - bezpieczeństwo i jakość

Tanie drukowanie kojarzone jest z tuszami zamiennikami lub tonerami zamiennymi, są to najbardziej popularne materiały eksploatacyjne do drukarek. Oczywiście obok nich można wymienić również bębny światłoczułe, taśmy i tym podobne. Producenci drukarek zazwyczaj odradzają używania nieoryginalnych części, jednakże w dzisiejszych czasach zamienniki do drukarek renomowanych producentów (w tym Activejet) wytwarzane są z najlepszych surowców oraz spełniają wszystkie normy ISO przewidziane dla materiałów eksploatacyjnych. Część producentów bada swoje produkty we własnych i zewnętrznych centrach laboratoryjnych. Niektórzy idą nawet o krok dalej i uzyskują certyfikację w takich jednostkach jak BSI - British Standards Institution. Wszystko to sprawia, że zamienniki do drukarek są bezpieczne, wydajne, oferują odpowiedni poziom jakości oraz to co jest dla wielu użytkowników najważniejsze - kosztują znacznie mniej niż oryginały.

Ekonomiczne drukowanie

Zakup drukarki jest niemałym wydatkiem, jednakże znacznie większymi kosztami jesteśmy obciążani podczas jej eksploatacji. Nic w tym dziwnego, albowiem większość zysku producentów drukarek pochodzi ze sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Stąd też producenci starają się odradzać używania alternatyw. Przed zakupem odpowiedniego sprzętu drukującego warto rozejrzeć się nad takim rozwiązaniem, które będzie generowało jak najmniejsze koszty eksploatacyjne. Dobrze jest spisać kody pojemników z oryginalnym tuszem czy tonerem i sprawdzić, jakie będą koszty, przy zastosowaniu zamienników do drukarek. Jeżeli dzięki zamiennikom uzyskamy oszczędności już w przedziale 20-30% w skali roku, będzie to inwestycja atrakcyjna. Oczywiście jak to mówią, kto szuka ten znajdzie - można sprawdzić kilkadziesiąt drukarek i wybrać tę, dla której koszty drukowania na zamiennikach będą najbardziej opłacalne. Ważne jest również wybranie takiej drukarki, która sama w sobie będzie posiadała elementy (ustawienia) pozwalające ekonomicznie drukować.

Oszczędzanie tuszu lub tonera - alternatywne metody

Najbardziej efektywne oszczędzanie to zastosowanie zamienników, jednakże możemy skorzystać również z innych alternatywnych metod. Pierwszą z nich jest drukowanie dwustronne, dzięki tej funkcji możemy zmniejszyć wykorzystanie papieru, co dla osób dbających o środowisko naturalne będzie miało duże znaczenie. Duplex można uzyskać w sposób sprzętowy - zaimplementowany bezpośrednio w urządzeniu lub w sposób programowy, gdzie użytkownik musi wskazać odpowiednią opcję w ustawieniach drukowania. Drukowanie dwustronne jest popularne w urzędach, szkołach, biurach rachunkowych, kancelariach adwokackich, notarialnych - wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba gromadzenia i przechowywania dokumentacji. Dzięki zastosowaniu duplexu, zmniejszamy o 50% ilość użytego papieru i jednocześnie zyskujemy połowę więcej miejsca w skoroszycie na dokumenty. Jest to jedna z najprostszych metod, która może wygenerować w firmie, w urzędzie, czy w domu konkretne oszczędności.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl