14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery TelForceOne do drukarek Brother - Zamienniki tonerów Brother

Firma Brother powstała na początku XIX wieku w japońskim mieście Nagoyi i początkowo produkowała wyłącznie maszyny do szycia, które nota bene produkuje do dnia dzisiejszego. Dopiero od końca lat 80 XIX wieku zajęła się wytwarzaniem wysokiej jakości urządzeń biurowych w tym drukarek, faksów i kopiarek. Przez ten czas japoński producent stał się czołowym dostawcą profesjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych. W związku z tak ogromną popularnością na rynku pojawił się ogromny popyt na części zamienne w tym bębny, tonery czy zamienniki do drukarek Brother.

Tonery marki TFO są produkowane z ogromną starannością. Egzemplarze produkowane specjalnie dla drukarek firmy Brother cechują się przede wszystkim jakością i precyzją wykonania. Posiadają niezbędne certyfikaty między innymi potwierdzające idealną zgodność z tonerem oryginalnym. Precyzyjność z jaką zostały wykonane, przekłada się na jakość wydruku. Ogromnym atutem jest również cena, co przy wysokiej jakości stawia ów produkt na pierwszym miejscu, zostawiając daleko w tyle drogie oryginalne tonery do drukarek Brother.

Tanie drukowanie z tonerami Telforceone

Tonery Telforceone w sklepie internetowym ArtJet są jednymi z najpopularniejszych, użytkownicy cenią sobie zamienniki TFO za ich jakość i atrakcyjną cenę. Stosowanie zamienników do drukarek w dzisiejszych czasach pozwala wygenerować potrzebne oszczędności. Jest to najprostsza forma oszczędzania, bez konieczności radykalnych cięć, na przykład w zatrudnieniu. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy, mogą w ten sposób przetrwać ten trudny czas.

Stosowanie zamienników do drukarek marki Telforceone lub innych znanych producentów, to tylko jeden z elementów skutecznego oszczędzania na drukowaniu. Z innych rzeczy można wymienić także odpowiednie procedury, których stosowanie pozwala wygenerować kolejne oszczędności. Procedury dotyczą między innymi właściwego przechowywania materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko uszkodzenia drukarek i zmniejsza koszty, zarówno serwisowania urządzeń, jak i wymiany tonerów na inne. W biurach zwykle kupuje się większe ilości tonerów, dlatego zagwarantowanie właściwych warunków do ich przechowywania jest niezbędne.

Po pierwsze, po zakupie tonerów nie rozpakowujemy ich, tonery powinny być przechowywane w swoich oryginalnych opakowaniach, wraz z założonymi wszystkimi foliami ochronnymi. Wprawdzie przechowywanie w opakowaniach niesie ze sobą większe koszty magazynowania tj. opłaty za metr kwadratowy powierzchni magazynowej, ale pod żadnym pozorem nie wolno wyjmować tonerów z opakowań i przekładać ich do jednego wspólnego pudełka, co wprawdzie zmniejszy zajętą powierzchnię, ale narazi materiały eksploatacyjne na możliwe uszkodzenia w trakcie przechowywania.

Po drugie, pomieszczenie przeznaczone do przechowywania tonerów Telforceone powinno być dobrze wentylowane. Oprócz tego dobrze jest, aby w pomieszczeniu panowała niska wilgotność. Trzeba również unikać silnych źródeł ciepła takich jak kaloryfery, grzejniki, a nawet klasyczne żarówki, które jak wiemy potrafią emitować ciepło. Pamiętajmy również, aby w lecie nie wystawiać materiałów eksploatacyjnych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W okresie letnim, w słońcu temperatura może dochodzić nawet do 50 stopni, tonery nie są przystosowane do takich warunków, optymalne warunki przechowywania zwykle mieszczą się w przedziale od 5 do 25 stopni Celsjusza. Niskie temperatury również mogą mieć negatywny wpływ na toner. W zimie nie stawiajmy urządzeń blisko okien, które służą też do wentylowania pomieszczeń. Duże różnice temperatur mogą spowodować kondensację pary wodnej na elementach drukarki i doprowadzić do jej uszkodzenia. Starajmy się trzymać wyznaczonego przedziału temperatur, a dzięki temu nasze materiały eksploatacyjne oraz urządzenia będą cieszyły się długim zdrowiem.

Po trzecie, ważnym elementem jest również to gdzie stoi drukarka, również i urządzenie, w którym znajduje się toner Telforceone powinno być umieszczone w odpowiednim miejscu, przewiewnym, bez wilgoci i działania źródeł ciepła.

Gdy kwestie przechowywania mamy już rozwiązane, warto postawić na odpowiednie procedury związane z samym drukiem. Do dobrych praktyk należy między innymi stosowanie trybu draft do wydruku dokumentów roboczych, na przykład podglądu dokumentów, czy też zastosowanie drukowania dwustronnego, które oszczędzi papier i przestrzeń potrzebną na przechowywanie dokumentów.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl