14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze Orink do drukarek Brother - Tusze zamienniki Brother

Brother Industries, Ltd. Tak brzmi pełna nazwa japońskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji akcesoriów biurowych. Firma produkuje głównie maszyny takie jak drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz maszyny do szycia i obrabiarki wydawane pod marką "Brother".

Firma Brother powstała na początku XIX wieku w mieście Nagoyi. Została założona przez Kanekichi Yasui i początkowo nosiła nazwę "Yasui Sewing Machine Co." Od samego początku zajmowała się produkcją maszyn do szycia, które robi po dziś dzień. Uznawane są za jedne z najlepszych maszyn na rynku tekstylnym. Z biegiem lat firma Brother rozszerzyła swoje usługi w zakresie produkcji sprzętu biurowego, który cieszy się uznaniem na całym świecie. Popularność produktów firmy zaowocowała bardzo dużym popytem na zamienniki do drukarek tej firmy. Oryginalne tusze są bardzo drogie, natomiast oferowane zamienniki marki Orink nie tylko dostępne są w doskonałej cenie, ale pozwalają również uzyskać wysoką jakość wydruku. Finalnie niewygórowana cena zamienników Orink w połączeniu z wysoką jakością tworzy doskonały produkt z przeznaczeniem zarówno dla klienta domowego, jak i klienta komercyjnego (firmowego).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jaka drukarka do zdjęć - czym się kierować przy zakupie?

Nowoczesne smartfony sprawiają, że wysokiej klasy aparat cyfrowy możemy mieć zawsze przy sobie. Wiele osób jest jednak zdania, że fizyczna fotografia ma w sobie znacznie więcej uroku niż zdjęcie wyświetlane na ekranie, nawet najlepszym, o wysokiej rozdzielczości i pięknej reprodukcji kolorów. Na całe szczęście postęp technologiczny nie omija też segmentu urządzeń drukujących. Dziś każdy może wywołać fotografie w zaciszu własnych czterech ścian. Trzeba tylko dysponować odpowiednią drukarką. Odpowiednią, czyli właściwie jaką? Na co warto zwrócić uwagę, kupując drukarkę do zdjęć?

Drukarka do zdjęć - czy na pewno jej potrzebujemy?

Niektóre osoby odnoszą wrażenie, że urządzenie przeznaczone do drukowania fotografii to całkowicie zbędny wydatek. Zdjęcia można przecież wywołać w każdym zakładzie fotograficznym, a w galeriach handlowych nie brakuje też samoobsługowych automatów. Nie można przeczyć faktom, jednak warto mieć na względzie, że powierzając wywołanie zdjęć wyspecjalizowanemu zakładowi, tak naprawdę dzielimy się prywatnymi chwilami z obcymi ludźmi. W czasach, w których nikt jeszcze nie słyszał o aparatach cyfrowych, takie postępowanie było całkowicie uzasadnione, bowiem ciemnię w domu mieli tylko zawodowcy. Teraz, każdy może sprowadzić swoje zdjęcia do fizycznej postaci z zachowaniem 100-procentowej prywatności. A co z automatami drukującymi? Cóż, tutaj może się okazać, że jakość wydruku jest daleka od satysfakcjonującej. Zastanów się przez chwilę, po co kupować drogi aparat i zestaw obiektywów, skoro finalny efekt i tak będzie kiepski? Wszystkie te problemy rozwiązuje dobra drukarka do zdjęć.

Drukarka do zdjęć - czym kierować się podczas zakupu?

Rynek urządzeń drukujących oferuje wiele modeli drukarek do zdjęć - laserowe, atramentowe, termosublimacyjne, drukujące w niestandardowych formatach, stacjonarne i przenośne. Zanim zdecydujemy się na konkretny wariant, warto dokładnie ustalić swoje potrzeby.

Zastanów się, jak często zamierzasz drukować zdjęcia? Codziennie? A może raz w tygodniu lub raz w miesiącu? Zależy ci na natychmiastowym drukowaniu efektów swojej pracy artystycznej, czy zdjęcia mogą spokojnie poczekać zapisane w pamięci aparatu lub na zewnętrznym nośniku? Preferujesz fotografie w standardowym formacie, czy raczej chcesz wykazać się większą kreatywnością drukując zdjęcia w niestandardowych rozmiarach? I wreszcie - jaką kwotę zamierzasz przeznaczyć na zakup drukarki? Udzielenie odpowiedzi na każde z tych pytań znacząco zawęzi krąg potencjalnych modeli.

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę, kupując drukarkę do zdjęć?

Dla kogo odpowiednim wyborem będzie atramentowa drukarka do zdjęć? Przede wszystkim dla osób, które drukują często, ale nie chcą wydawać zbyt dużej kwoty na start. W każdym innym przypadku lepiej sprawdzi się model laserowy.

Jeżeli więcej czasu niż w domu spędzasz w podróży lub twoje hobby wymaga natychmiastowego wywoływania fotografii, wybierz drukarkę mobilną. Te kompaktowe urządzenia zaskakują nie tylko rozmiarem, ale także jakością wydruku. Ogromne znaczenie ma tu także fakt, że mogą pracować bez połączenia z komputerem. Jeżeli zamierzasz drukować w domu, a konieczność zakupu specjalnego papieru fotograficznego nie jest dla ciebie problemem, rozważ zakup drukarki termosublimacyjnej. Takie urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wydruku i ponadprzeciętną trwałością.

Inne parametry, na które warto zwrócić uwagę, to: rozdzielczość wydruku, szybkość drukowania, format wydruku, liczba portów, łączność bezprzewodowa. Mając na uwadze wszystkie powyższe cechy, łatwo wybierzemy idealną drukarkę do zdjęć.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl