14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Actis do drukarek Brother - Zamienniki tonerów Brother

Drukarki laserowe marki Brother należą do jednych z ekonomiczniejszych na rynku, jednak w dobie rosnących kosztów prowadzenia działalności gospodarczych firmy szukają dodatkowych oszczędności, które czasami wiążą się ze spadkiem jakości. W przypadku drukowania tak nie musi być! Marka Actis prowadzona przez dobrze znaną w sektorze IT firmę Action S.A. oferuje w przystępnych cenach zamienniki tonerów do drukarek marki Brother. Tonery Actis do Brother doskonale nadają się do zastosowań biurowych, jako tani zamiennik, jednocześnie oferując wysoki poziom jakości wydruków, co nie jest bez znaczenia dla wielu firm, których działalność wymaga odpowiedniego poziomu druku. Oczywiście tonery Actis sprawdzą się również w zastosowaniach domowych oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba ekonomicznego drukowania, bez utraty na jakości druku.

Tonery Actis do drukarek Brother produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami ISO 9001 oraz 14001. Jakość produktów Actis potwierdzana jest poprzez badania laboratoryjne, jak również ich jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników.

Jakie urządzenie wielofunkcyjne do biura - na jakie parametry zwrócić uwagę

Urządzenia wielofunkcyjne powoli zaczynają wypierać tradycyjne drukarki. Nic dziwnego, w końcu tego typu sprzęty łączą w sobie funkcjonalność kilku biurowych maszyn, co przekłada się nie tylko na oszczędność przestrzeni, ale także pieniędzy. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji zakupowej?

Urządzenia wielofunkcyjne znacząco usprawniają komfort codziennej pracy w biurze. Zgrabna obudowa mieści w sobie funkcjonalność faksu, skanera i kopiarki. Obecnie jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów urządzeń drukujących, co dobitnie potwierdza popularność rozwiązań wielofunkcyjnych wśród użytkowników biznesowych. Duża podarz sprawia jednak, że dokonanie właściwego wyboru nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Urządzenie wielofunkcyjne do biura - postawić na model atramentowy czy laserowy?

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na technologię drukowania. W sprzedaży dostępne są modele atramentowe i laserowe. Który będzie lepszym wyborem?

Urządzenia wykorzystujące technologię laserową są droższe w zakupie niż atramentowe, ale w tym miejscu kończy się lista ich wad. W praktyce okazuje się, że eksploatacja "laserówki" jest wyraźnie tańsza niż atramentowego odpowiednika. Po stronie plusów należy także zapisać krótki czas wydruku i cichą pracę, co w warunkach biurowych ma niebagatelne znaczenie. Do użytku firmowego, urządzenie wielofunkcyjne laserowe będzie lepszym wyborem, tym bardziej, że zwrot różnicy w cenie między modelem laserowym a atramentowym nastąpi bardzo szybko.

Wydajność to jeden z kluczowych parametrów

Co różni biurkowe urządzenia wielofunkcyjne od wielkich kombajnów drukujących? Przede wszystkim wydajność. Pierwsze z wymienionych bardzo dobrze poradzą sobie w warunkach biura, które nie przedstawia zbyt dużych potrzeb w kwestii drukowania. Jeżeli jednak urządzenie ma kopiować i drukować "w pełnym wymiarze czasu pracy", małe modele można od razu wykreślić z listy zakupowej.

Co to oznacza w praktyce? Wysokiej klasy małe urządzenia wielofunkcyjne zwykle wytrzymują obciążenie na poziomie 1000 stron miesięcznie. Jeżeli firma przedstawia większe potrzeby, trzeba będzie sięgnąć po wytrzymalszą maszynę.

Zastanów się, jaka rozdzielczość będzie dla ciebie optymalna

Rozdzielczość skanowania i wydruku to kolejna ważna cecha drukarki wielofunkcyjnej. O ile w typowych zastosowaniach biurowych ten parametr ma marginalne znaczenie (każdy współczesny model zapewnia przynajmniej satysfakcjonującą jakość wydruku tekstu i grafiki), to w sytuacji, w której działalność biura jest skupiona wokół projektów graficznych (np. w pracowni architektonicznej), nie może być mowy o jakichkolwiek kompromisach w tym temacie.

Moduł Wi-Fi to bardzo przydatne udogodnienie

Jeżeli z urządzenia ma korzystać więcej niż jedna osoba, warto postawić na model wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. To rozwiązanie wyklucza konieczność stosowania połączenia analogowego, czyli do urządzenia drukującego można bez przeszkód podłączyć kilka komputerów, niekoniecznie znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. Połączenie przez sieć Wi-Fi cechuje się dużą stabilnością, a transfer plików jest bardzo szybki.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl