14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze WOX do drukarek Brother - Tusze zamienniki Brother

Brother to jeden z czołowych producentów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, doskonale znany polskim użytkownikom. Jego produkty cechują się starannością wykonania i już w standardzie oferują mechanizmy, pozwalające zredukować koszty drukowania. Jednakże mechanizmy oferowane przez producenta dla wielu użytkowników są niewystarczające, albowiem koszty zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cały czas pozostają bardzo wysokie, powstaje pytanie - jak obniżyć koszty drukowania, nie tracąc przy tym na jakości. Odpowiedzą są zamienniki WOX, które doskonale sprawdzą się w każdym domu, w biurze, oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zredukowania kosztów drukowania. Współczesne zamienniki do urządzeń Brother, w tym również mowa o zamiennikach WOX, muszą spełniać rygorystyczne normy definiowane przez ISO 9001 oraz ISO 14001. Przestrzeganie norm gwarantuje odpowiednią jakość tuszów WOX. Producent oprócz standardowych działań podejmuje inne czynności sprawdzające, które w konsekwencji zapewniają możliwie najwyższą jakość oferowanych produktów. Tusze objęte są gwarancją producenta.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak drukować na kopertach - podstawowe zasady druku na kopertach

W czasach, w których technologie cyfrowe rozwijają się niezwykle dynamicznie, tradycyjne usługi pocztowe powoli stają się reliktem minionej epoki. Obecnie, niemal każdy dokument można podpisać cyfrowo, co w zasadzie eliminuje konieczność sprowadzania go do fizycznej postaci i wysyłania w formie listu. Za wcześnie jednak, by obwieszczać upadek usług pocztowych, bo w wielu sytuacjach, przypadkach i okolicznościach, wysłanie fizycznego listu jest nie tylko przejawem dobrego smaku i kultywowania szlachetnej tradycji, ale także koniecznością. Można to sobie ułatwić, adresując kopertę nie ręcznie, a za pośrednictwem komputera. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Adresowanie koperty jest tak samo łatwe, jak sznurowanie buta. Po co zatem robić to na komputerze? Odpowiedź jest prosta - gdy musimy zaadresować kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lub nawet kilkaset listów, nadgarstek z pewnością będzie nam wdzięczny, że szlachetną sztukę odręcznego pisania piórem lub długopisem porzuciliśmy na rzecz zdobyczy technologicznych. Inna sprawa, niektórzy z nas zostali obdarzeni "kurzym" (lub jak kto woli - koślawym) charakterem pisma. To żaden powód do wstydu, przecież talenty, zdolności i umiejętności nie są rozdawane po równo. Nie chcemy jednak narażać pracownika instytucji, która ma zająć się doręczeniem przesyłki, na konieczność odszyfrowywania nieczytelnego adresu. Inna sprawa, gdy nasze pismo jest trudne do odczytania, łatwo o pomyłkę, w wyniku której list trafi nie tam, gdzie trzeba. Lepiej zaadresować kopertę na komputerze, tym bardziej, że jest to naprawdę łatwe.

Jak skonfigurować drukarkę i edytor tekstu, by wydrukować adres?

Wielu producentów (w tym m.in. Brother, HP) wyposaża swoje urządzenia w podajniki ze specjalną strefą na koperty. Rola użytkownika ogranicza się tylko do ich prawidłowego załadowania. W modelach, w których podajnik jest umieszczony we frontowej części drukarki, przód koperty zazwyczaj należy skierować w dół, a klapkę - po lewej stronie. Drukarki z podajnikiem tylnym zwykle wymagają umieszczenia koperty przodem do góry i klapką w lewo. Podkreślamy jednak, powyższy przykład dotyczy najpopularniejszych modeli HP, Brother. Każdy producent stosuje indywidulane rozwiązania i przed zainicjowaniem wydruku, należy upewnić się, w jaki sposób prawidłowo umieścić kopertę. Niezbędne wskazówki można znaleźć w instrukcji obsługi.

Bez względu na model posiadanej drukarki, należy pamiętać, że do drukowania nadają się wyłącznie zwykłe, najprostsze koperty! Modele zdobione elementami materiałowymi, woskowymi lub metalowymi mogą trwale uszkodzić urządzenie drukujące.

Gdy koperty zostaną już umieszczone w podajniku, będziemy mogli przejść do adresowania. Za przykład posłuży nam program Microsoft Word - najpopularniejszy ze wszystkich edytorów tekstu. Wystarczy tylko wybrać kartę Korespondencja, a następnie - wybrać przycisk Koperta. W odpowiednich polach, wpisujemy adres nadawcy i odbiorcy lub pobieramy je z elektronicznej książki adresowej. Tekst możemy formatować po uprzednim zaznaczeniu go prawym przyciskiem myszy. Gotowe!

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl