14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Orink do drukarek Canon - Zamienniki tonerów Canon

Firma Canon od wielu lat jest obecna na światowym rynku. To firma japońska, specjalizująca się w produkcji urządzeń optycznych przede wszystkim drukarek, kserokopiarek, aparatów fotograficznych czy kamer. Firma działa od 1933, więc nikogo nie dziwi fakt, że ich rozwiązania techniczne są jednymi z najlepszych na rynku, dopracowanych przez lata. Produkty czyli między innymi kopiarki oferowane przez firmę Canon, są więc bardzo chętnie kupowane nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Dlatego też jest ogromny popyt na materiały eksploatacyjne, w tym tonery do drukarek firmy Canon.

Zamiennik firmy Orink do drukarek Canon zostały wykonane z bardzo dużą precyzją, podobnie jak i wszystkie tonery oryginalne. Posiadają wszelkie certyfikaty między innymi ISO 9001:2008, który jest jednym z najistotniejszych certyfikatów regulujących jakość danego produktu. Certyfikat potwierdza też nie tylko jakość, ale i zgodność produktu z obowiązującymi normami, co przy bardzo atrakcyjnej cenie staje się bardzo ważnym elementem na konkurencyjnym rynku zamienników do drukarek. Dzięki spełnionej jakości i posiadanym certyfikatom zamienniki Orink od blisko 20 lat są jednymi z najchętniej kupowanych na rynku.

Jak połączyć drukarkę z laptopem?

Każde nowe urządzenie peryferyjne trzeba połączyć z komputerem, by mogło pracować w sposób prawidłowy. Drukarka nie stanowi tu wyjątku. Na szczęście cała procedura jest niezwykle intuicyjna i potrwa najwyżej kilka minut. Zastanawiasz się, jak połączyć drukarkę z laptopem? Przeprowadzimy cię przez ten proces krok po kroku.

Współczesne drukarki łączą się z komputerem za pomocą złącza USB lub w ramach sieci Wi-Fi. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na połączenie przewodowe czy bezprzewodowe, instalacja nowego sprzętu nie nastarczy ci większych trudności.

Jak połączyć drukarkę z laptopem przez port USB?

Dawniej, urządzenia drukujące łączyły się z komputerem za pomocą portu szeregowego. Wykorzystanie złącza USB, które działa na zasadzie plug & play, znacząco uprościło procedurę instalacji nowego sprzętu - wystarczy podłączyć wtyczkę i włączyć drukarkę, a system automatycznie wykryje nowy sprzęt. Czasami zdarza się jednak, że systemowi trzeba z tym pomóc. Co robić w takiej sytuacji?

W Panelu sterowania systemu wyszukujemy opcję Urządzenia i drukarki. Jeżeli nowego sprzętu nie ma na liście, klikamy przycisk Dodaj urządzenie. Po wybraniu tej opcji, system rozpocznie poszukiwanie nowych peryferiów. Gdy otrzymasz wyniki, pozostanie ci tylko wybrać drukarkę z listy. Odpowiednie sterowniki zostaną zainstalowane automatycznie.

Dość rzadko zdarza się, że nawet pomimo próby manualnego dodania urządzenia, system nie rozpoznaje drukarki. w tej sytuacji, należy wybrać opcję Drukarki nie ma na liście. Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami, które wyświetlą się na ekranie.

Pamiętaj, że zawsze możesz zainstalować sterowniki dodane przez producenta. Jeżeli jednak twój laptop nie jest wyposażony w napęd optyczny (co jest bardzo prawdopodobne), pobierz je z zasobów wirtualnych. Wejdź na stronę producenta, odszukaj posiadany model urządzenia, pobierz pakiet instalacyjny i rozpocznij instalację.

Jak połączyć drukarkę z laptopem przez Wi-Fi?

Niewielkie, lekkie laptopy dają komfort, którego nie jest w stanie zaoferować żaden pecet. Dysponując takim komputerem, nie musimy pracować "przywiązani" do biurka. Możemy ułożyć się na kanapie i w wygodnej pozycji skupić się na obowiązkach. W tym kontekście, możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia z urządzeniami peryferyjnymi jest niezwykle istotna.

Aby podłączyć drukarkę do laptopa przez Wi-Fi, najpierw musisz połączyć ją z routerem. W najdogodniejszej sytuacji są właściciele bardziej rozbudowanych modeli, wyposażonych w wielofunkcyjny ekran. Prostsze warianty, pozbawione tego udogodnienia, najpierw muszą być podłączone do komputera za pomocą kabla USB. Używając instalatora, wskaż sieć, z którą sprzęt ma być połączony.

Gdy już skojarzysz drukarkę z routerem, w Panelu sterowania znajdź opcję Urządzenia i drukarki, a następnie - Dodaj drukarkę i Dodaj drukarkę lokalną. Dalej wybierz opcję Użyj istniejącego portu i wskaż właściwy. Zainstaluj sterowniki i gotowe! Teraz możesz cieszyć się bezprzewodowym połączeniem i w pełni korzystać ze wszystkich zalet, wynikających z mobilności twojego laptopa.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl