14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Zamienniki Cartridge Web do drukarek laserowych

Cartridge Web to marka materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących wywodząca się z Tajwanu. W Polsce dystrybucją produktów Cartridge Web zajmuje się łódzka firma THI, do której należą inne znane marki zamienników JetWorld, Assima, WOX. Cartridge Web to zamienniki przeznaczone dla wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości druku. Zamienniki Cartridge Web to nie tylko jakość, ale i niższa cena w porównaniu do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Inwestycja w zamienniki Cartridge Web opłaci się szczególnie firmom, w których dużo się drukuje. Oszczędności w skali roku mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze firma może przeznaczyć na rozwój technologiczny lub inwestycję w nowych pracowników. Zamienniki marki Cartridge Web podobnie jak inne liczące się na rynku, posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, które dowodzą, że zamienniki spełniają rygorystyczne normy i są w pełni bezpieczne dla urządzeń, jak również dla środowiska naturalnego. Na zamienniki Cartridge Web udzielana jest dożywotnia gwarancja producenta.

Czy warto kupić drukarkę z WiFi

Na rynku sprzętu znajdziemy przeróżne drukarki, o zróżnicowanej funkcjonalności, wiele z nich posiada wbudowany moduł do komunikacji bezprzewodowej. W dzisiejszych czasach praktycznie każda drukarka powinna posiadać taki moduł, gdyż pozwala to umiejscowić drukarkę w niemalże dowolnym punkcie w domu czy w firmie. Drukarki z WiFi pozwolą na wyeliminowanie kabli, jak również na efektywniejsze wykorzystanie zasobów sprzętowych, albowiem w firmie może funkcjonować jedna lub dwie drukarki, z których wszyscy pracownicy, ze wszystkich pięter będą po równo korzystali. Taka formuła korzystania z urządzeń ma też swoje wady, gdy jedno z urządzeń zepsuje się, aczkolwiek gdy mamy w zapasie inne urządzenie, możemy zapewnić ciągłość pracy.

Eliminacja dużej liczby drukarek pozwala także ograniczyć koszty eksploatacji, poza tym o wiele trudniej zapanować nad 100 drukarek, niż nad 2 dużymi. Do wad drukarek z WiFi niewątpliwie należy także cena, są to urządzenia dużo droższe od klasycznych, w zależności od jakości użytych podzespołów, może tak się zdarzyć, że cena będzie nawet dwukrotnie wyższa. Czy warto płacić więcej za drukarkę obsługującą komunikację bezprzewodową? To zależy od tego, jak intensywnie będziemy wykorzystywali urządzenie, jakie warunki zabudowy będą dostępne. Będą sytuacje, gdzie tylko drukarka z WiFi w biurze zda egzamin. Każde urządzenie, laptop, komputer, telefon może połączyć się z urządzeniem i przesłać zadania do druku. Jest to ogromne ułatwienie, jednak należy pamiętać o zapewnieniu odpowiedniej infrastruktury informatycznej i dostosować liczbę urządzeń do ilości pracowników i ich potrzeb.

Przed zakupem drukarki z WiFi warto zdawać sobie sprawę, że w przypadku łączności bezprzewodowej mogą nastąpić zakłócenia w komunikacji, które będą skutkowały błędami lub wstrzymają pracę urządzenia. Jeżeli mamy w firmie na stanie informatyka, może on zdalnie doglądać urządzenia, zapewniając mu ciągłość pracy. Większość współczesnych urządzeń z WiFi pozwala na zarządzanie zdalne, wystarczy odpowiednio skonfigurować urządzenie, aby było widoczne w sieci i dostępne.

Drukarka laserowa czy atramentowa

Na ten temat powstało wiele artykułów, drukarki atramentowe są tańsze, jednakże jak popatrzymy na ich wydajność i koszty eksploatacji, już po miesiącu użytkowania może okazać się, że utrzymanie drukarki atramentowej w biurze będzie bardzo kosztowne, nawet przy zastosowaniu zamienników do drukarek. Wybierając drukarkę musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakiego typu wydruków będzie najczęściej używana i ile będziemy na niej drukować. Z przeprowadzonych kalkulacji możemy dojść do wniosku, że o wiele bardziej opłacalny będzie zakup urządzenia laserowego. W tym typie urządzenia głównymi kosztami eksploatacyjnymi są bęben światłoczuły, toner i papier. Drukarki laserowe mają też to do siebie, że w przypadku drukowania złożonych dokumentów, będą mogły to zrobić w znacznie krótszym czasie, aniżeli drukarki atramentowe. Szybkość pracy to ich wizytówka, więc jeżeli potrzebujemy wydrukować dużą ilość dokumentów w krótkim czasie, drukarka laserowa sprawdzi się znacznie lepiej.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl