14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze zamienniki do drukarek atramentowych Epson

Drukarki atramentowe marki Epson cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród użytkowników domowych, ale również w małych, średnich i dużych firmach. Zastosowany w drukarkach atramentowych Epson szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych pozwala zaoferować klientom wysoką jakość druku, która wielokrotnie została doceniona licznymi nagrodami. Epson w swoich drukarkach atramentowych powszechnie stosuje autorską technologię druku MicroPiezo, która polega na wystrzeliwaniu z ogromną szybkością kropelek tuszu z głowicy piezo-elektrycznej, która opiera się na wykorzystaniu właściwości deformacyjnych materiałów głównie kryształów i ceramiki. Drukarki Epson to nie tylko jakość druku ale również wydajność, co w środowisku typowo biurowym ma ogromne znaczenie. W ofercie naszego sklepu internetowego ArtJet znajdziesz całą gamę tuszy zamienników do drukarek atramentowych marki Epson. Nasze zamienniki spełniają wszystkie normy jakościowe. Dzięki zastosowaniu zamienników ArtJet, możesz istotnie zmniejszyć koszty wydruków w biurze bądź w domu, przy zachowaniu wysokiej jakości druku. Przy większych zamówieniach oferujemy naszym klientom darmową wysyłkę. Zapoznaj się z pełną ofertą tuszy zamiennych do drukarek Epson.

10x Tusz Do Epson 103 70ml CMYK
szt.
zobacz więcej
10x Tusz Do Epson 103 70ml CMYK
Producent: EPSON
Cena: 42,60 zł

Oszczędzaj z zamiennikami do drukarek Epson

Zamienniki do drukarek są pierwszym elementem, który warto wykorzystać podczas wdrażania w firmie lub domu strategii oszczędzania. Oszczędności na tuszach do drukarek mogą sięgnąć nawet 70%, co stanowi ogromną kwotę, czym więcej drukujemy, tym więcej możemy oszczędzić. To ile oszczędzimy uzależnione jest także od jakości zamiennika. Na rynku znajdziemy różnego typu zamienniki tuszu, linia ekonomiczna produktów charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością i niskim kosztem druku w przeliczeniu na jedną stronę A4. Jakość produktów z linii ekonomicznej jest w pełni zadowalająca, szczególnie jeżeli będziemy drukować głównie dokumenty tekstowe, więc ten segment zamienników sprawdzi się we wszelkich biurach i urzędach, także w szkołach i na uczelniach do mniej wymagających wydruków. Na rynku znajdziemy również zamienniki dużo droższe, ale przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Są to tusze o wysokiej jakości, porównywalnej z tuszami oryginalnymi Epson. Za pomocą produktów z linii Premium możemy drukować zaawansowane dokumenty, zawierające wykresy, grafiki oraz inne złożone elementy. Na tych tuszach zaoszczędzimy mniej, ale w porównaniu do cen oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i tak będą to spore oszczędności.

Jakość współczesnych zamienników do drukarek

Produkowane w dzisiejszych czasach zamienniki do drukarek są w zdecydowanej większości wytwarzane na nowoczesnych liniach technologicznych, które zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu rygorystycznych norm produkcyjnych. Produkty wychodzące z fabryk zwykle są zgodne z normami ISO dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Uzyskane certyfikaty ISO stanowią dodatkowy atut i pomagają podjąć decyzję o zakupie tych, a nie innych zamienników. Markowe zamienniki zawsze produkowane są z nowych części, dotyczy to także chipów sterujących. Na rynku zamienników znajdziemy także produkty refilowane, inaczej zwane jako zamienniki regenerowane. W ich przypadku należy bardzo uważać, ponieważ jeżeli są regenerowane tuszem o wątpliwej jakości, mogą stanowić zagrożenie dla głowicy drukarki. Na markowe zamienniki zawsze możemy liczyć na gwarancję producenta, czasem nawet dożywotnią. W przypadku wystąpienia problemów z urządzeniem drukującym, wskutek zastosowania zamiennika, producenci na własny koszt mogą dokonać naprawy w ramach gwarancji. Serwisowanie urządzeń jest w tym przypadku bardzo cennym atutem, albowiem zwiększa zaufanie do producenta zamiennika.

Co oprócz zamienników? Sposoby na tanie drukowanie

Najprostszym dodatkowym sposobem na oszczędności na drukowaniu jest zastosowanie odpowiednich czcionek w dokumentach. Wiele lat temu jeden ze studentów uniwersytetu przedstawił pomysł i sugestię zarazem, aby rząd Stanów Zjednoczonych zmienił używaną w dokumentach urzędowych czcionkę Times New Roman na Garamond. Dzięki temu zabiegowi rząd miałby oszczędzić na drukowaniu ponad 400 milionów dolarów rocznie. Jak widać proste metody również mogą być skuteczne. Zmiana czcionki w dokumentach na bardziej ekonomiczną może prowadzić do dodatkowych oszczędności, szacuje się, że zmieniając czcionkę Arial na jedną z ekonomicznych można oszczędzić nawet 30% tuszu. Biorąc pod uwagę, że zmiana czcionki to bardzo prosta operacja, w prosty sposób możemy zyskać jeszcze więcej.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl