14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Activejet do drukarek HP - Zamienniki tonerów HP

Drukarki HP cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników domowych i biurowych. Znane są z wysokiej precyzji wykonania i jakości druku. Niestety koszty eksploatacji urządzeń HP nie należą do niskich, oryginalne tonery HP są drogie, a ich wydajność pozostawia wiele do użyczenia, dlatego szczególnie przedsiębiorcy decydują się na zastosowanie zamienników Activejet do drukarek HP, które pozwalają oszczędzić na drukowaniu w firmie, jednocześnie zapewniając wysoki poziom wydruków, nawet porównywalny z oryginalnymi tonerami. Zastosowanie zamienników do drukarek HP to dużo wyższa wydajność drukowania na jednym tonerze. W niezależnych testach PC World produkty Activejet znalazły uznanie redakcji i otrzymały liczne wyróżnienia, między innymi "Najlepszy zakup", "Najlepsza wydajność", "Najlepsza opłacalność". Bez wątpienia zamienniki do drukarek HP od Activejet są w czołówce najlepszych materiałów eksploatacyjnych, co potwierdzają również opinie zadowolonych  użytkowników. Produkty tej marki można z powodzeniem stosować zarówno w domu, jak i w biurze.

Popularne usterki drukarek

Korzystając z urządzeń drukujących użytkownicy napotykają przeróżne problemy, od tych mniejszych, które można łatwo samodzielnie naprawić, aż po te bardziej złożone, do naprawy których potrzebna jest fachowa wiedza i narzędzia.

Jedną z popularniejszych usterek jest zła jakość dokumentów wynikowych. Często to nie wina zastosowanych materiałów zamiennych, a problem z samą drukarką. Elementy urządzenia mogą wymagać czyszczenia, w przypadku drukarek laserowych może być problem z elementem grzewczym czyli fuserem lub też elektroniką urządzenia. Każda z wymienionych przyczyn może być łatwo rozwiązana, pod warunkiem posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy. Warto wiedzieć, że nie każda drukarkę można łatwo rozebrać na czynniki pierwsze. Część urządzeń posiada bardzo złożone zabezpieczenia, gdzie tylko osoba z wyspecjalizowanym sprzętem może do nich uzyskać dostęp. Zła jakość druku może też być w wyniku wadliwego zamiennika lub nieprawidłowego jego przechowywania. Nie są to częste przypadki, aczkolwiek mają miejsce.

Podobnie sytuacja ma się z problemem z wykryciem pojemnika z tuszem czy tonerem. Najczęściej przyczyną jest wadliwy chip sterujący, użyty w materiale eksploatacyjnym. Najczęściej ma to miejsce, gdy kupujemy zamienniki z niesprawdzonych źródeł, od nieznanych sprzedawców. Warto wiedzieć, że zamienniki, które zostały zregenerowane posiadają o wiele większe prawdopodobieństwo wystąpienia tego typu usterki, aniżeli markowe zamienniki z nowymi chipami. Bez względu na to, który wariant zamiennika kupimy, taka sytuacja może wystąpić, niestety aby ją naprawić zwykle musimy zakupić kolejny zamiennik. Omawiany wyżej problem może także wynikać z uszkodzenia elektroniki drukarki. Takie sytuacje są bardzo rzadkie, ale występuję, szczególnie gdy drukarka pracuje w nieoptymalnych warunkach np. w warunkach dużej wilgotności powietrza lub wystawiona jest na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Wówczas o uszkodzenie elektroniki drukarki nie jest trudno. Niestety jest to jedna z najtrudniejszych usterek, którą sami nie będziemy w stanie naprawić. Zwykle będzie trzeba oddać drukarkę do serwisu.

Z innych popularniejszych usterek, to brak wykrywania drukarki przez komputer. Najczęściej jest to spowodowane brakiem sterownika w systemie operacyjnym, wystarczy pobrać driver ze strony producenta urządzenia i zainstalować. Większość drukarek jest w pełni kompatybilna z systemem i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników, po podłączeniu do portu USB powinna zostać od ręki wykryta. Jeśli tak nie jest, warto sprawdzić oprogramowanie typu HIPS, czyli firewall połączony z systemem monitorowania portów i plików, który może blokować komunikację między systemem, a urządzeniem. Aby wyjaśnić ten problem, wystarczy tymczasowo wyłączyć mechanizm lub jeżeli posiadamy odpowiednią wiedzę, dodać do wyjątków urządzenie pracujące na określonym porcie. Do ustalenia portu można wykorzystać zewnętrzne narzędzia typu USBDeview.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl