14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze WOX do drukarek HP - Tusze zamienniki HP

Każda drukarka HP do funkcjonowania potrzebuje nie tylko papieru, ale również wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. Są to 2 największe wydatki związane z procesem eksploatacji urządzenia atramentowego. Oryginalne tusze do drukarek HP są bardzo drogie, a ich wydajność pozostawia wiele do życzenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy znacznie częściej wybierają dużo tańsze alternatywy - zamienniki WOX do drukarek HP, które cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Tusze WOX wytwarzane są na liniach produkcyjnych, które są zgodne z obowiązującymi międzynarodowymi normami, konkretnie normami dotyczącymi jakości ISO 9001 oraz ISO 14001, która związana jest z bezpieczeństwem dla środowiska naturalnego. Spełnienie wymagań stawianych przez normy gwarantuje, że tusze WOX będą bezpieczne dla urządzenia drukującego, jak również parametry tuszu będą odpowiedniej jakości. Dodatkowo wielu producentów dostarczających zamienniki Premium, w tym WOX, inwestuje we własne laboratoria, w których to dokonywana jest skrupulatna kontrola jakości, co dodatkowo potwierdza solidność zamienników i ich przydatność w zastosowaniach zarówno biurowych, jak i w warunkach domowych.

1x Tusz Wox Do HP 10XL 69ml Black
szt.
zobacz więcej
1x Tusz Wox Do HP 10XL 69ml Black
Producent: HP
Cena: 18,80 zł
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Cyan
szt.
zobacz więcej
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Cyan
Producent: HP
Cena: 18,80 zł
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Magenta
szt.
zobacz więcej
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Magenta
Producent: HP
Cena: 18,80 zł
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Yellow
szt.
zobacz więcej
1x Tusz Wox Do HP 11XL 28ml Yellow
Producent: HP
Cena: 18,80 zł
1x Tusz Wox Do HP 711 80ml Black
szt.
zobacz więcej
1x Tusz Wox Do HP 711 80ml Black
Producent: HP
Cena: 43,50 zł

Jak sprawdzić ilość tuszu w drukarce HP?

Tak już bywa, że tusz w drukarce kończy się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie chcesz, żeby zaskoczył cię pusty kartridż? Nic prostszego! Wystarczy, że raz na jakiś czas sprawdzisz stan wkładu. Różni producenci stosują różne rozwiązania w tym zakresie. Jak to wygląda w przypadku popularnych drukarek HP? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Przerywający drukowanie komunikat o konieczności wymiany wkładu z tuszem jest wyjątkowo irytujący, tym bardziej, że zwykle widzimy go właśnie wtedy, kiedy jest to najmniej pożądane. Nie każdy użytkownik urządzeń drukujących ma w zwyczaju gromadzić zapasy kartridżów, co w przypadku osób korzystających z drukarki niezbyt często jest całkowicie uzasadnione. Wkłady mają określoną żywotność i nawet przechowywane w prawidłowych warunkach nie są wieczne. Z drugiej strony, nagły brak tuszu może okazać się wyjątkowo kłopotliwy. Na szczęście można uniknąć problemów z tym związanych. Wystarczy tylko na czas wymienić wkład, ale to wymaga oszacowania pozostałego poziomu tuszu.

Sprawdzanie poziomu tuszu w drukarce HP - rozwiązania przewidziane przez producenta

Każdy producent umożliwia użytkownikom drukarek sprawdzenie szacunkowego poziomu tuszu i urządzenia sygnowane znakiem HP nie stanowią tu wyjątku. W najbardziej komfortowej sytuacji są posiadacze modeli wyposażonych w ekran. W tym przypadku, rola użytkownika ogranicza się jedynie do wybrania odpowiedniej opcji w menu. Z poziomu strony głównej przechodzimy do menu zatytułowanego "poziomy tuszu". Po wybraniu tej opcji, na wyświetlaczu pojawi się informacja o przybliżonym stanie poszczególnych pojemników.

Jeżeli korzystasz z jednego z modeli bez wyświetlacza, pozostałą ilość tuszu sprawdzisz z poziomu oprogramowania drukarki. Po kliknięciu odpowiedniej ikony (jej tytułem będzie nazwa producenta i modelu urządzenia), wystarczy wybrać opcję "szacunkowe poziomy atramentu".

Zaznaczamy, zależnie od posiadanego modelu drukarki i wersji oprogramowania, procedura może wyglądać nieco inaczej, a funkcje sprawdzania poziomu tuszu mogą nosić nazwy inne niż podane. Informacje systemowe należy traktować jako wartości przybliżone, nie jako stuprocentowo precyzyjne. W przypadku korzystania z niektórych zamienników lub wkładów regenerowanych, funkcja sprawdzania pozostałego poziomu atramentu może nie działać w sposób poprawny.

Sprawdzanie poziomu tuszu w drukarce HP - metody uniwersalne

Niezależnie od narzędzi dostarczanych przez producenta drukarki, poziom tuszu we wkładach można też sprawdzić innymi metodami, które mają zastosowanie w przypadku każdego modelu urządzenia. Wszystko, co trzeba zrobić, to wydrukować dowolny tekst napisany kolorowymi fontami - niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym i czarnym. Nienaturalnie blady wyraz wskaże nam, który zasobnik wymaga już wymiany.

Jeżeli użytkownik drukarki korzysta z transparentnych kartridżów, sprawa jest jeszcze prostsza. W tym przypadku wystarczy tylko wyjąć wkłady z urządzenia (z zachowaniem procedury stosowanej przy ich wymianie) i umieścić je przed źródłem światła. Dzięki temu, poziom tuszu będzie wyraźnie widzialny.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl