14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze i tonery Orink - Zamienniki do drukarek atramentowych i laserowych

Firma Orink jest znana na rynku polskim i światowym od ponad 20 lat. Od samego początku do chwili obecnej zajmuje się produkcją wysokiej jakości zamienników do drukarek. Jej wyroby wyróżniają się przede wszystkim ogromną precyzją wykonania, jak i jakością, co przekłada się na bardzo dużą wydajność, dzięki czemu oferowane tusze i tonery Orink cieszą się ogromnym powodzeniem. Dzięki nowoczesnemu podejściu firma Orink stara się być na bieżąco, oferując tusze i tonery do wszystkich popularnych drukarek. Oferowane produkty są nie tylko bardzo dobrej jakości, ale również są sprzedawane po bardzo korzystnych cenach. Szeroko rozwinięta sieć dystrybucji sprawia, że tusze i tonery Orink są dostępne właściwie we wszystkich większych i mniejszych sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących zamienniki do drukarek. Różnorodność oferowanych produktów oraz ich przystępność cenowa stawia firmę Orink na czele dostawców tego typu materiałów eksploatacyjnych na całym świecie.

Zamienniki do drukarek - wady i zalety zastosowania

Zamienniki do drukarek z każdym rokiem zyskują na popularności, stanowią dużo tańszą i znacznie wydajniejszą alternatywę dla oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Zamienniki Orink należą do grupy produktów, które są w segmencie ekonomicznym, w praktyce oznacza to, że ich cena do jakości jest bardzo dobra, na jednym wkładzie możemy drukować dużo i tanio, co dla wielu użytkowników będzie miało decydujące znaczenie podczas wyboru optymalnego zamiennika. Zastosowanie zamienników do drukarek to nie tylko tańsze drukowanie, to również dbałość o środowisko naturalne, albowiem większa wydajność jest powiązana ze zmniejszoną uciążliwością dla środowiska, mniej jest generowanych odpadów i co z tym związane, są mniejsze koszty ich przetwarzania. Warto też dodać, że współczesne markowe zamienniki do drukarek produkowane są w oparciu o bardzo rygorystyczne normy ISO, które definiują zarówno minimalną jakość, jak również bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Zamienniki, które są wytwarzane na liniach produkcyjnych, aby uzyskać certyfikację, muszą spełniać współczesne wymogi stawiane przez normy. Normy ISO nie są jedynymi wyznacznikami jakości i bezpieczeństwa, wielu producentów, w tym Orink przeprowadza kompleksowe badania swoich produktów, w wyspecjalizowanych laboratoriach sprawdzane są różnorodne parametry zamiennika, w przypadku tuszu do drukarki będzie to na przykład lepkość, czas schnięcia.

Czy zamienniki do drukarek posiadają jakieś wady? Producenci oryginalnych materiałów eksploatacyjnych kiedyś często podnosili kwestię ich jakości, w dzisiejszych czasach, gdzie jakość i bezpieczeństwo definiowane są przez rygorystyczne normy, ów argument jest już dawno nieaktualny. Oczywiście, jeśli kupujemy zamienniki refilowane, samo-napełniane, bądź pochodzące z niepewnego źródła, ryzyko uszkodzenia drukarki wzrasta, jeżeli jednak są to zamienniki znanych i cenionych producentów, obawy możemy odłożyć na bok. Warto też wiedzieć, że producenci zamienników posiadają własne serwisy, które mogą szybko zareagować, w przypadku zgłoszenia od użytkownika. Współczesne markowe zamienniki do drukarek posiadają gwarancję, wynoszącą od kilku miesięcy, do 2 lat. Niektórzy producenci udostępniają gwarancję nawet dożywotnią, co czasem też ma znaczenie podczas wyboru zamiennika, głównie w firmach, urzędach, szkołach, uczelniach czy instytucjach - wszędzie tam, gdzie jest dużo drukowania i należy zapewnić ciągłość funkcjonowania pracy biura.

Jak kupić zamiennik do drukarki?

Zakup zamiennika należy rozpocząć od spisania kodu pojemnika. Każdy wkład, czy to do drukarki atramentowej, czy laserowej (toner, bęben) posiada unikalne oznaczenia nadane przez producenta. Podając kod w wyszukiwarce, w sklepie internetowym, możemy błyskawicznie odszukać pasujące zamienniki i wybrać optymalne. W sklepie internetowym z zamiennikami wszystkie produkty są odpowiednio opisane, znajdziemy informację o kompatybilnych urządzeniach, w przypadku wątpliwości, zawsze można napisać lub zadzwonić do obsługi sklepu, z prośbą o pomoc w wyborze optymalnego zamiennika do drukarki.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl