14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Zamienniki do drukarek - Quantec Premium Plus

Największym kosztem podczas eksploatacji urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki są tusze, tonery i inne materiały niezbędne do jej funkcjonowania. Użytkownicy najczęściej sięgają po oryginalne tusze i tonery. Jednak jak pokazuje praktyka, coraz więcej osób korzysta z zamienników do drukarek, szczególnie z tych, których jakość jest porównywalna z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi. Do tej grupy produktów można zaliczyć zamienniki marki Quantec Premium Plus, które spełniają wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Produkty Quantec stanowią idealną alternatywę i pozwalają zaoszczędzić na kosztach wydruku. Zamienniki do drukarek bardzo chętnie stosowane są w firmach (do drukowania faktur, prezentacji, innych dokumentów firmowych), placówkach edukacyjnych i instytucjach publicznych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się stosunek ceny do jakości. Zamienniki Quantec Premium Plus sprawdzą się również w zastosowaniach domowych. Producent oferuje również alternatywną grupę produktów Quantec Premium, które są jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo.

Przydatne akcesoria do drukarki

Kupując drukarkę w zestawie możemy otrzymać ciekawe akcesoria, jednakże w większości producenci ograniczają się do podstawowych rzeczy jak kabel USB. Dołączone do zestawu kable często nie spełniają naszych wymagań, są krótkie i niefunkcjonalne, przez co zmuszają nas też do takiego ustawienia drukarki, które nie jest komfortowe z punktu widzenia ergonomii pracy. Rozwiązaniem jest oczywiście dokupienie odpowiednio dłuższego kabla lub przejście całkowite na drukowanie bezprzewodowe. Kupując dłuższy kabel USB pamiętajmy, aby był on dobrej jakości, najlepiej ekranowany, wyposażony w dodatkowe elementy wzmacniające sygnał, dobrze jest także popatrzyć na jego budowę zewnętrzną oraz miejsce łączenia kabla ze złączem. Wybierajmy te kable, które są osłonięte plecionką, są bardziej odporne na przełamania niż zwykłe gumowe, dodatkowo łączenie kabla z główką powinno być solidne i wbrew pozorom sztywne, aby uniemożliwić ułamanie kabla tuż przy główce. Dobrej jakości kabel do drukarki pozwoli skutecznie przesyłać zadania do druku, jednocześnie będzie służył nam przez wiele lat. Na rynku znajdziemy przeogromną ilość kabli, musisz dobrze zastanowić się, który kabel wybrać. Do zakupionych kabli można dokupić zworki do kabli lub specjalne segregatory, które pozwolą utrzymać ład i porządek w pokoju lub pomieszczeniu biurowym.

Kolejnym przydatnym akcesorium są środki czyszczące. Tego typu akcesoria pozwolą utrzymać w czystości urządzenie i zapewnić długą, bezawaryjną pracę. Możemy zaopatrzyć się w antystatyczną piankę do usuwania kurzu, chusteczki nawilżone środkiem czyszczącym do usuwania tłustych plam i większych zabrudzeń. Do czyszczenia bezdotykowego można pozyskać pojemniki ze sprężonym powietrzem. Podczas czyszczenia pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa!

Jako akcesorium można pomyśleć także o etui na drukarkę, a w zasadzie nie etui, tylko element pozwalający chronić urządzenie przed wpływem negatywnych zewnętrznych czynników. W przypadku, gdy urządzenie musi być umiejscowione na biurku, na które padają silne promienie słoneczne, osłona może zmniejszyć nagrzewanie się urządzenia i zminimalizować ryzyko uszkodzenia zarówno samej drukarki, jak i użytkowanych materiałów eksploatacyjnych. Utrzymanie odpowiedniej temperatury pracy pozwoli również utrzymać jakość druku na odpowiednio wysokim poziomie.

Jeżeli planujemy często przenosić drukarkę z miejsca na miejsce, z piętra na piętro, warto także pomyśleć o dedykowanej torbie, która zabezpieczy urządzenie podczas transportu. Torbę do przenoszenia drukarki warto kupić dedykowaną do konkretnego modelu urządzenia, torby do przenoszenia drukarki w typie uniwersalnym również mogą się sprawdzić, jednakże przed zakupem dokładnie sprawdźmy zdjęcia i wnętrze torby, aby uniknąć ewentualnej pomyłki.

W przypadku zakupu urządzenia na firmę, które jest użytkowane w biurze, można pokusić się również o wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, na wypadek uszkodzenia urządzenia lub kradzieży. Ubezpieczyciele posiadają cały szereg opcji, umożliwiających skuteczną ochronę mienia.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl