14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Activejet do drukarek Samsung - Zamienniki tonerów Samsung

Drukarki Samsung cieszą się w Polsce ogromną popularnością, w związku z tym również i popyt na materiały eksploatacyjne jest bardzo wysoki. Użytkownicy jednak mają kilka zastrzeżeń, co do oryginalnych tonerów, najpoważniejsza jest jednak wysoka cena oryginalnych tonerów Samsung, gdzie już po kilku miesiącach użytkowania urządzenia drukującego Samsung, koszt zakupu materiałów eksploatacyjnych może przewyższyć cenę zakupu urządzenia. Jest na to sposób, mianowicie zakup alternatywnych materiałów eksploatacyjnych tzw. zamienników do drukarek Samsung. Jedną z marek zamienników jest Activejet. Marka stworzona przez firmę Action S.A., która wprowadziła ją na rynek w 2002 roku. Aktualnie produkty Activejet dostępne są także w wielu krajach europejskich. Zamienniki Activejet cechują się wysoką jakością druku oraz doskonałą wydajnością. Walory zamienników Activejet potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody, jak również dobre opinie wśród użytkowników, zarówno biurowych, jak i domowych. Na produktach marki Activejet można polegać!

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe przydają się nie tylko w biurach, ale także w warunkach domowych. Takie kombajny łączą w sobie funkcjonalność kilku sprzętów, pracują niemal bezgłośnie, są trwałe i niezwykle wygodne w użytkowaniu, co wynika przede wszystkim z faktu, że nie szkodzą im nawet dłuższe przestoje w pracy. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu multifunkcyjnego urządzenia laserowego?

Dlaczego warto postawić na model laserowy?

W obiegowej opinii wciąż funkcjonuje przekonanie, że urządzenia drukujące korzystające z tonera są przeznaczone przede wszystkim do użytku w warunkach profesjonalnych. Nic bardziej mylnego. Za technologią laserową przemawia nie tylko szybka i cicha praca (odgłos pracującej drukarki atramentowej może okazać się bardzo irytujący dla domowników), ale także wygoda użytkowania. Podczas gdy urządzenia atramentowe nie lubią nawet kilkudniowej bezczynności (co wynika z faktu, że przestój w pracy może doprowadzić do zaschnięcia tuszu i konieczności wymiany wkładów z głowicą drukującą), to ich laserowe odpowiedniki nie stwarzają takich problemów. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe zapewniają świetną jakość wydruku, a jeżeli dodamy do tego fakt, że cena ich zakupu jest tylko nieznacznie wyższa niż modeli atramentowych, a koszty eksploatacji kształtują się na zbliżonym poziomie, ich zakup do użytku domowego staje się całkowicie uzasadniony.

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Rynek urządzeń drukujących oferuje wiele modeli drukarek łączących w sobie także funkcjonalność skanera i kopiarki. Dla kupujących stwarza to niezwykle dogodne możliwości, każdy może bowiem dobrać sprzęt idealnie dopasowany do jego potrzeb. Praktyka pokazuje jednak, że podjęcie właściwej decyzji zakupowej nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Urządzenia wielofunkcyjne różnią się nie tylko ceną, ale i parametrami. Na co warto zatem zwrócić uwagę?

Przeznaczenie urządzenia - ta kwestia powinna stanowić punkt wyjścia. Należy zdać sobie sprawę z tego, że najtańsze urządzenia wielofunkcyjne, drukujące w technologii laserowej, nadają się wyłącznie do użytku domowego, ewentualnie sprawdzą się w biurze, które nie przedstawia zbyt dużych potrzeb w kwestii wydruku. Do zastosowań profesjonalnych służą profesjonalne sprzęty i warto trzymać się tej zasady.

Koszt użytkowania - wielu przyszłych użytkowników urządzeń drukujących zwraca szczególną uwagę na cenę samego sprzętu, całkowicie bagatelizując późniejsze koszty eksploatacyjne. To oczywisty błąd bo może okazać się, że niedrogi model w praktyce okaże się niezwykle kosztowny. Przed zakupem upewnij się, że wymiana kasety z tonerem nie nadwyręży twojego domowego budżetu.

Dostępność wysokiej jakości zamienników - rynek nieoryginalnych wkładów oferuje rozwiązania, których jakość nie odbiega od elementów stosowanych fabrycznie. Warto jednak upewnić się, że do interesującego nas modelu dostępne są markowe zamienniki. Tymi najtańszymi nie warto zawracać sobie głowy.

Format wydruku - w zastosowaniach domowych dość rzadko zachodzi konieczność użycia papieru większego niż A4, warto natomiast upewnić się, że drukarka obsługuje też mniejsze arkusze, np. koperty.

Łączność bezprzewodowa - w czasach, w których wolne chwile są dobrem deficytowym, każdy gdzieś się spieszy. Warto zatem postawić na urządzenie obsługujące łączność bezprzewodową. Pozwoli to na szybkie skorzystanie z funkcji drukarki bez konieczności uruchamiania komputera, np. gdy chcemy wydrukować dokument z telefonu.

Rozdzielczość wydruku - jeżeli chcemy kopiować lub drukować coś więcej niż tylko tekst, warto wybrać urządzenie obsługujące możliwie najwyższą rozdzielczość.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl