14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery Jet World do drukarek Samsung - Zamienniki tonerów Samsung

Samsung to jeden z tych producentów drukarek, który cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że materiały eksploatacyjne do drukarek tej marki są tak potrzebne. Niestety z oryginalnymi tonerami jest jeden problem, mianowicie ich cena często przyprawia o zawrót głowy. Jeżeli dużo drukujemy, koszt eksploatacji drukarki Samsung już po kilku miesiącach może przewyższyć jej zakup. Koszty druku można jednak skutecznie zmniejszyć stosując alternatywne materiały eksploatacyjne w postaci zamienników tonerów do drukarek Samsung. Zamienniki wbrew panującym opiniom mogą być nie tylko wydajne, ale dzięki nim można również uzyskać druk zbliżony do tego uzyskiwanego na oryginalnych tonerach. Istotna jest tutaj jakość zamiennika, a bez wątpienia zamienniki Jet World należą do jednych z najlepszych na rynku polskim. Można śmiało zainwestować w tonery zamienniki Jet World, wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy ISO związane z bezpieczeństwem, jakością oraz wydajnością kaset z tonerem, a dodatkowym ich atutem jest dożywotnia gwarancja producenta.

Dlaczego komputer nie widzi drukarki - popularne problemy

Instalacja nowej drukarki jest banalnie prosta - instalujemy oprogramowanie dostarczone przez producenta, podłączamy urządzenie do komputera i gotowe. Bywa jednak tak, że mimo podjęcia właściwych kroków, komputer nie widzi urządzenia drukującego. To się zdarza, ale uspokajamy - jest małe prawdopodobieństwo, że trafiłeś na wadliwy egzemplarz. Takie problemy zwykle mają banalne podłoże, a rozwiązanie ich nie potrwa dłużej niż kilka minut. Co zrobić, gdy komputer nie widzi drukarki? Poniżej odpowiadamy na to pytanie.

Problemy z widocznością drukarki pojawiają się dość często po instalacji nowego sprzętu, ale nie tylko. Zdarza się, że komputer "gubi" urządzenie, które przez bardzo długi czas nie sprawiało najmniejszych problemów. Jak sobie z tym poradzić?

Większość problemów leży po stronie sterowników

W pierwszej kolejności, należy sprawdzić software. W przypadku nowego urządzenia, upewniamy się, że zainstalowane zostały sterowniki dedykowane dla modelu, który posiadamy. Jeżeli problem dotyczy drukarki, którą użytkowaliśmy wcześniej, sprawdzamy aktualność sterowników. Zdarza się, że po przeprowadzeniu aktualizacji systemu operacyjnego, nowa wersja OS-u przestaje "dogadywać się" z zainstalowanym oprogramowaniem. W takiej sytuacji, wystarczy je uaktualnić, pobierając najnowszą paczkę plików ze strony producenta urządzenia drukującego.

Pamiętaj, w trakcie instalacji sterowników, drukarka powinna być odłączona. W przeciwnym wypadku, system może jej nie wykryć. Być może właśnie tu leży problem.

Odłącz i podłącz drukarkę

Czasami bywa tak, że w trakcie dodawania nowego sprzętu, pojawiają się błędy, w następstwie których system nie może dokończyć tej procedury. Jeżeli dojdzie do tego, drukarka nie zostanie wykryta. W tym przypadku, wystarczy tylko zresetować połączenie między komputerem a drukarką, by wszystko wróciło do normy. Jak to zrobić? Nic prostszego - odłącz wtyczkę kabla komunikacyjnego z portu USB, i gniazdka zasilania sieciowego, czekasz 60-120 sekund, a następnie - podłącz ją ponownie. Jeżeli w trakcie dodawania urządzenia procedura nie została zakończona powodzeniem, system zainicjuje ją ponownie.

Zmień port

W niektórych przypadkach, wina leży po stronie usterki komputera. Mowa tu o niesprawnym porcie USB. Na całe szczęście, przeważająca większość współczesnych laptopów i chyba wszystkie komputery PC mają na pokładzie minimum dwa takie złącza. Jeżeli komputer nie widzi drukarki, po prostu przepnij wtyczkę do drugiego gniazdka.

Przeskanuj komputer pod kątem złośliwego oprogramowania

Nie wszystkie wirusy powstały po to, by wykradać nasze dane. Niektóre z nich służą wyłącznie uprzykrzeniu nam życia. Jeżeli żaden z powyższych kroków nie pomógł w rozwiązaniu problemów, nie można wykluczyć, że winowajcą jest złośliwe oprogramowanie, które uwiło sobie gniazdko na dysku komputera. W takiej sytuacji, uruchom program antywirusowy, ale najpierw upewnij się, że baza zagrożeń została zaktualizowana do najnowszej wersji. Wykonaj nie szybkie, a pełne skanowanie, które przeszukuje wszelkie dostępne obszary.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl