14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tonery zamienniki do drukarek laserowych Sharp

Sharp to znany i ceniony na całym świecie producent elektroniki użytkowej, znany z innowacyjności, to do nich należy wiele wynalazków, które są z nami do dzisiaj. Jako pierwsi na świecie wynaleźli cyfrowe drukujące urządzenia wielofunkcyjne z modułami ochrony danych, kilka lat później opracowali i wprowadzili nową technologię zwiększającą paletę kolorów. Firma ma swój oddział również w Polsce. Sharp od wielu lat znany jest również z produkcji bardzo dobrej jakości drukarek, które cechują się kompaktowością i wydajnością, zarówno w środowiskach domowych, jak i w biurze, gdzie wydajna praca to podstawa. W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości tonery zamienniki do drukarek Sharp, dzięki którym nawet kilkukrotnie zmniejszysz koszty wydruków, nie tracąc przy tym na jakości, albowiem nasze tonery spełniają wszystkie wymogi jakościowe stawiane tonerom zamiennym. Jeżeli potrzebujesz tonerów zamienników Sharp, złóż zamówienie w naszym sklepie, zlecenie zostanie zrealizowane błyskawicznie w ciągu 24 godzin. Dla zamówień powyżej 400 zł oferujemy darmową wysyłkę.

W sklepie internetowym ArtJet sprzedajemy wyłącznie markowe tonery, które zostały wytworzone od podstaw, nie były regenerowane, ani w jakikolwiek sposób ponownie wykorzystywane, są to produkty w pełni oryginalne bezpośrednio od producenta zamienników.

Co to są tonery regenerowane?

Tonery regenerowane to inaczej produkty, które zostały wytworzone w oparciu o oryginalne ale już puste pojemniki. Tonery regenerowane niestety nie są najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o jakość druku, ryzyko usterek w urządzeniu drukującym rośnie, czasem pojawiają się mniejsze błędy związane z pogorszeniem jakości wydruku, w innych przypadkach użycie regenerowanego tonera może prowadzić do częstszych awarii podczas drukowania, które wprawdzie są łatwo naprawialne, ale bardzo irytujące. W ekstremalnych sytuacjach użycie regenerowanych tonerów może doprowadzić do trwałego uszkodzenia podsystemu drukującego. Tonery regenerowane wprawdzie są tańsze niż markowe zamienniki tonerów, które zostały wytworzone od zera, jednak ich użycie niesie ze sobą większe ryzyko uszkodzenia drukarki oraz szybsze pogorszenie jakości druku. Utrzymanie maksymalnie niskiej ceny zregenerowanego tonera przy obecnych cenach rynkowych surowców jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania, trzeba poświęcić coś, żeby można było zbić cenę, producenci często idą na kompromisy, które dla użytkowników nie są dobre, dlatego jeżeli zależy nam na większej bezawaryjności i jakości druku powinniśmy zainwestować w markowe zamienniki do drukarek, jeżeli jednak chcemy maksymalnie oszczędzić i przyjmujemy większe ryzyko wykorzystania tonera regenerowanego, zainwestujmy w tonery regenerowane. Jeżeli kupujemy regenerowane tonery, pamiętajmy aby zakupów dokonywać u sprawdzonych sprzedawców, którzy jawnie podają swoje dane oraz przedstawiają w sposób czytelny procedury reklamacyjne, z których być może będzie trzeba skorzystać, jeżeli regenerowany toner nie spełni oczekiwań lub spowoduje usterkę urządzenia drukującego.

Jak wymienić toner w drukarce?

Wymiana tonera w drukarce jest bardzo prosta, wpierw należy rozpakować nowy toner, zdjąć z niego elementy zabezpieczające z napisem "Pull", przy czym pamiętajmy, aby nie zdejmować z tonera plomb lub naklejek informacyjnych. W kolejnym kroku delikatnie potrząsamy tonerem na boki, w celu równomiernego rozlokowania znajdującego się w nim proszku. Następnie otwieramy pokrywę drukarki, wyjmujemy stary toner i w jego miejsce instalujemy nowy, pamiętając żeby go delikatnie docisnąć. Jeżeli instalujesz toner w laserowej drukarce kolorowej, pamiętaj by umieścić toner w odpowiedniej komorze dla danego koloru. Po zainstalowaniu tonera zamknij pokrywę drukarki. W zależności od modelu drukarki, na ekranie OSD powinna wyskoczyć informacja o instalacji nowego tonera, może pojawić się także komunikat z prośbą o potwierdzenie użycia nieoryginalnego tonera. To wszystko! Od tej chwili możesz przystąpić do drukowania. Na początek warto wydrukować dokument testowy w jakości roboczej, normalnej i wysokiej. Jeśli masz poprzednie wydruki testowe, możesz łatwo porównać jakość poszczególnych zamienników.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl