14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze WOX - Tusze zamienniki do drukarek atramentowych

Tusze do drukarek to nieodzowny składnik każdego urządzenia drukującego. Współczesne drukarki posiadają mechanizmy zmniejszające zużycie tuszów, są to mechanizmy zarówno na poziomie sprzętowym, jak i programowym, które pozwalają zredukować koszty druku. Nawet stosując zaawansowane funkcje oszczędzania, koszty druku na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych od producenta drukarki mogą być bardzo wysokie, dlatego też użytkownicy coraz częściej sięgają po tzw. zamienniki. WOX to marka zamienników przeznaczona zarówno dla użytkowników domowych, jak i korporacyjnych - biurowych. Zamienniki WOX w zasadzie możemy zastosować wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zredukowania kosztów drukowania, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości druku. Tusze WOX produkowane są ze sprawdzonych materiałów, które pochodzą od renomowanych dostawców, zamienniki spełniają normy oraz są bezpieczne zarówno dla samego urządzenia, jak i dla środowiska naturalnego. Parametry tuszów WOX są potwierdzane w wyspecjalizowanych laboratoriach, które czuwają nad ich jakością wszystko, aby dostarczyć na rynek zamienników tusze pozbawione wad, o doskonałym stosunku ceny do jakości.

Jak drukować z telefonu na drukarce?

Urządzenia mobilne przez cały czas są niesione falą wzrostową. W wielu domach, tablet lub smartfon skutecznie zastępuje komputer i nic dziwnego. Współczesne smart-gadżety to wydajne kombajny, z pomocą których z powodzeniem wykonamy większość prac teoretycznie dedykowanych dla pecetów i laptopów. A co w sytuacji, w której zajdzie konieczność wydrukowania dokumentu lub fotografii? Nie będzie to stanowić najmniejszego problemu, bowiem smartfony doskonale "dogadują się" z nowoczesnymi drukarkami.

Smartfony są jak miniaturowe komputery, które każdy z nas może mieć zawsze przy sobie

Wiele osób z pewnością pamięta jeszcze czasy, w których telefony komórkowe służyły wyłącznie do komunikacji głosowej i w ograniczonym stopniu - tekstowej. Dziś wygląda to inaczej. Każdego roku producenci smartfonów i tabletów serwują nam coraz wydajniejsze urządzenia. Procesory o potężnym taktowaniu, zaawansowane układy graficzne i szybka pamięć RAM, której pojemność może zawstydzić niejeden komputer - właśnie tak wyglądają współczesne urządzenia mobilne. Jeżeli dodamy do tego dostęp do nieograniczonej ilości aplikacji (które w wielu przypadkach są niezwykle zaawansowane i rozbudowane), łatwo dojdziemy do wniosku, że komputer to nieporęczny i całkowicie zbędny relikt przeszłości.

Od czasu do czasu każdy staje jednak przed koniecznością wydrukowania dokumentu. Co zrobić w takiej sytuacji? Przecież nie podłączymy drukarki do smartfona. Cóż, to ledwie półprawda, bo o ile o połączeniu analogowym możemy zapomnieć, to pozostaje nam jeszcze łączność bezprzewodowa.

Drukarki sieciowe idealnie wpisują się w wizję mobilnej rzeczywistości

Producenci drukarek doskonale odczytują zmieniające się trendy, o czym najlepiej świadczy fakt, że coraz więcej niedrogich urządzeń ma na wyposażeniu moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości, eliminuje bowiem konieczność posiadania komputera. Gwoli ścisłości, niektóre urządzenia drukujące Wi-Fi wymagają konfiguracji, którą przeprowadzimy za pośrednictwem komputera (później mogą działać całkowicie niezależnie), ale jeżeli zdecydujemy się na model kompatybilny z usługami chmurowymi, pecet lub laptop nie będzie potrzebny.

Aby móc połączyć telefon z drukarką, należy pobrać odpowiednią aplikację. Najpierw warto jednak upewnić się, że nie stanowi ona integralnej części nakładki systemowej, bo wielu producentów smartfonów udostępnia takie narzędzie swoim klientom. Teraz wystarczy tylko ustanowić połączenie Wi-Fi Direct między oboma urządzeniami i gotowe. Nie jest nam potrzebny nawet router bezprzewodowy.

Skoro o routerze mowa, jeżeli dysponujemy takim urządzeniem, bez problemu wydrukujemy dokument z telefonu bez poświęcania transferu danych. Wystarczy że połączymy z nim oba urządzenia, a następnie skorzystamy z odpowiedniej aplikacji.

Drukowanie ze smartfona może być też realizowane za pośrednictwem usług w chmurze. Najpopularniejszym tego typu narzędziem jest Google Cloud Print. Rejestracja w tej usłudze daje masę korzyści, a wśród najważniejszych należy wymienić fakt, że zarejestrowana drukarka będzie widoczna nie tylko na urządzeniu lokalnym, ale na każdym, na którym możemy zalogować się na swoje konto Google.

Z powyższych metod warto skorzystać w sytuacji, w której producent nie dostarcza dedykowanej aplikacji do drukowania z urządzeń mobilnych. Jeżeli jednak w repozytorium danego systemu znajdziemy takie narzędzie, warto z niego skorzystać, bo z reguły zapewnia najbardziej intuicyjną obsługę.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl