14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze TelForceOne - Tusze zamienniki do drukarek atramentowych

Firma TFO oferuje szeroką gamę zamienników do drukarek każdego rodzaju. Tusze tej firmy według miesięcznika PC World posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny, co jest ogromnym atutem. Ich wydajność jest wielokrotnie większa niż innych dostępnych na rynku zamienników. Sprzedawane tusze posiadają wymagane certyfikaty świadczące o doskonałej jakości. Firma TelForceOne dba o najwyższą jakość swoich produktów i oferuje tusze przeznaczone praktycznie do wszystkich modeli drukarek aktualnie dostępnych, jak również tych starszych, których już nie ma na rynku. Tusze marki TFO mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości i wyróżniają się bardzo wysoką ekonomicznością, co jest szczególnie istotne w firmach, gdzie dużo się drukuje. Stosując tusze TFO, firma może znacząco obniżyć koszty drukowania. Każdy sprzedawany zamiennik marki TFO posiada folię zabezpieczającą przed wyschnięciem i jest hermetycznie zamknięty. Firma bardzo dba o jakość swoich produktów, przeprowadzając testy i uzyskując certyfikaty jakościowe. Wszystko to prowadzi, że zamienniki tuszy do drukarek są chętnie kupowane przez odbiorców hurtowych, jak i klientów detalicznych. Firma TFO posiada bardzo przejrzysty panel sprzedaży oraz szeroką sieć dystrybucji, co jest niewątpliwym atutem tej marki.

Stosowanie zamienników do drukarek

Zamienniki do drukarek różnią się między sobą nie tylko ceną, ale również jakością. Część z produktów przeznaczona jest dla klientów mniej wymagających, którzy oczekują od zamiennika jak najniższej ceny wydruku, w przeliczeniu na jedną stronę A4, a kwestie jakościowe są drugoplanowe. Na rynku znajdziemy również zamienniki, które oferują jakość druku porównywalną z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi, jedną z takich marek jest TelForceOne (w skrócie TFO). Zamienniki do drukarek z segmentu ekonomicznego są chętnie wykorzystywane w biurach, urzędach oraz na uczelniach, nie tylko przez studentów, dzięki nim możemy zaoszczędzić najwięcej. Ekonomiczne tusze doskonale poradzą sobie by wydrukować dokumenty próbne, materiały na zajęcia, czy też dokumenty złożone głównie z samego tekstu. W zadaniach bardziej wymagających, jak wydruk dokumentów ze skomplikowanymi grafikami, musimy zainwestować nieco więcej pieniędzy i pozyskać tusze z linii Premium - czyli tusze TelForceOne. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby tusze TFO stanowiły główną bazę pod wydruki wszelkiej maści dokumentów. Zawsze możemy oszczędzić w nieco inny sposób, mianowicie poprzez ograniczenie jakości drukowania za pomocą oprogramowania drukarki. Bez względu czy wybierzemy zamienniki bardziej nastawione na tanie drukowanie, czy na jakość, każdy zakup przełoży się na konkretne oszczędności w firmie, urzędzie, szkole, w domu. Zaoszczędzone pieniądze będzie można wrzucić do skarbonki, odkładając pieniądze na trudniejsze czasy.

Przechowywanie tuszów do drukarek

W firmach, instytucjach państwowych i edukacyjnych zwykle mamy do czynienia z zamawianiem hurtowych ilości tuszów. Dzięki takiemu podejściu można zagwarantować nieprzerwane funkcjonowanie biura, ale również dodatkowo oszczędzić, albowiem zamawiając większe ilości tuszów możemy uzyskać lepszą cenę. Jednak hurtowe zamówienia mają też swoje wady - mowa o konieczności zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania.

Tusze do drukarek wymagają znacznie więcej uwagi, aniżeli inne materiały eksploatacyjne. Ciepło, podobnie jak w przypadku urządzeń elektronicznych, jest wrogiem numer jeden dla tuszów. Tusze powinny być usytuowane z daleka od źródeł ciepła, w zimie będą to kaloryfery, wszelkiego typu grzejniki, natomiast w lecie unikajmy miejsc, które są nasłonecznione, czyli nie stawiajmy pudełek z tuszami blisko okien, drzwi, przez które przenikają promienie słońca. Istotna jest temperatura pomieszczenia, w którym przechowujemy tusze, zadbajmy o to, by pomieszczenie było dobrze przewentylowane i oferowało temperaturę powietrza taką samą, jak dla pracowników.

Niska temperatura również może być szkodliwa dla pojemników z tuszem. W zimowej porze zadbaj koniecznie, aby temperatura wewnątrz biura była powyżej zera. Niskie temperatury mogą całkowicie uszkodzić pojemnik z tuszem, a w najlepszym wypadku, długotrwałe przechowywanie tuszu w niskich temperaturach doprowadzi do utraty jego parametrów, przez co może wpłynąć negatywnie na pracę drukarki, jak również skutkować pogorszeniem jakości wydrukowanych dokumentów.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl