14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Przelewy24

szybkie i bezpieczne płatności

Darmowa dostawa

przy zamówieniu za 150,00 zł

Kontakt telefoniczny:

(+48) 512 114 795

Kontakt mailowy:

sklep@artjet.pl

do kasy suma: 0,00 zł

Tusze zamienniki do drukarek atramentowych

Drukarki atramentowe stanowią alternatywę dla droższych drukarek laserowych. Najczęściej po drukarki atramentowe sięgają użytkownicy domowi, jednak również w małych, średnich i dużych firmach znajdują zastosowanie, szczególnie tam, gdzie liczy się wysoka jakość wydruku w kolorze. Przy wyborze typu drukarki nie bez znaczenia jest także możliwość kontroli poziomu tuszu w pojemniku. Część drukarek atramentowych posiada specjalne chipy, które są w stanie przekazać informację o poziomie tuszu do oprogramowania zainstalowanego w komputerze, bądź też wyświetlić informację na panelu LCD drukarki, niektóre nawet są w stanie oszacować liczbę stron, które można wydrukować używając jednego zestawu pojemników. W ofercie sklepu internetowego ArtJet znajdziesz tusze zamienniki do drukarek atramentowych najpopularniejszych producentów takich jak Brother, Canon, Epson, Hewlett-Packard - w skrócie HP, Lexmark. Tusze zamienniki ArtJet spełniają wszystkie normy i oferują wysoką jakość wydruków w bardzo konkurencyjnej cenie. Stosując tusze zamienne możesz drukować więcej, w jakości porównywalnej nawet z tuszami oryginalnymi. Zamienniki to idealna propozycja dla firm, które chcą maksymalnie obniżyć koszty druku. Zakupy w sklepie ArtJet to błyskawiczna realizacja zamówienia, a przy większych zamówieniach darmowa dostawa!

Tusze zamienne do drukarek atramentowych

Zamienniki do drukarek atramentowych cieszą się ogromną popularnością, szczególnie teraz, gdy potrzeba wygenerowania jak największych oszczędności na drukowaniu jest wysoka. W ofercie firm produkujących zamienniki znajdziemy różnorodne warianty, od zamienników z segmentu ekonomicznego, który cechuje niska cena, dobra jakość i doskonała wydajność. W porównaniu do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych na tego typu zakupie można oszczędzić najwięcej. Ekonomiczne tusze do drukarek to nie tylko tanie drukowanie w biurze i w domu, ale również ograniczenie ilości odpadów, albowiem większa wydajność, to mniejsza liczba pojemników z tuszem, a co za tym idzie, mniejsza liczba odpadów. Warto w tym miejscu dodać, że współczesne alternatywne materiały eksploatacyjne produkowane są na bazie rygorystycznych norm ISO. Produkty spełniające wymogi otrzymują odpowiednią certyfikację, potwierdzenie zgodności z określonymi normami ISO jest standardem, który odróżnia markowy produkt, od tego "no name", który jest sprzedawany na aukcji, czy z ogłoszeń internetowych.

Bezpieczeństwo i jakość definiowane są nie tylko przez normy ISO, również sami producenci zamienników próbując przekonać użytkowników do swych produktów, oferują między innymi dożywotnie gwarancje, własne serwisowanie urządzeń, czy też chwalą się, że produkty zostały zbadane przez zewnętrzne laboratoria, potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkie podane argumenty podnoszą wartość zamienników w oczach klientów, mogą mieć wpływ na ich cenę, jak również popularność, czy decyzyjność kupujących. Aktualnie wielu producentów oferuje zbliżone do siebie warianty produktowe, a różnice są niewielkie - jeśli mówimy o markowych produktach. Producenci zamienników doskonale wiedzą, że aby produkty liczyły się na rynku, muszą spełniać określone normy i być konkurencyjne w stosunku do innych oraz muszą zbierać pozytywne opinie wśród użytkowników, nie tylko biurowych, ale również domowych. Trzeba pamiętać, że największymi odbiorcami zamienników do drukarek są instytucje, urzędy, szkoły, uczelnie, firmy i osoby, dla których drukowanie na oryginalnych tuszach, to ogromny miesięczny wydatek. To właśnie w tych miejscach tusze zamienne znajdą największe uznanie i jednocześnie wygenerują największe oszczędności, które w skali roku mogą sięgnąć nawet tysięcy złotych. Oczywiście w zależności od intensywności drukowania. Czym więcej drukujemy, tym więcej możemy oszczędzić kupując zamienniki tuszów.

Zakup tuszu do drukarki - jak znaleźć zamiennik

Zakup zamiennika należy rozpocząć poprzez wprowadzenie w polu wyszukiwania kodu pojemnika z tuszem. Każdy wkład z tuszem posiada unikalny kod, który jednoznacznie go identyfikuje. Dzięki wprowadzeniu kodu w polu wyszukiwania, możemy błyskawicznie odszukać pasujące zamienniki i zdecydować, który z nich chcemy zakupić. Warto wiedzieć, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do kompatybilności pojemnika z tuszem, można przedzwonić lub wysłać wiadomość do obsługi sklepu, która udzieli kompleksowego wsparcia podczas zakupów.

Zamienniki premium
 • Actis
 • Activejet
 • Asarto
 • Cartridge Web
 • Jetworld
 • Orink
 • Prism
 • Quantec
 • TFO
 • Tiom
 • WOX
Zamienniki producentów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl